תחומים נוספים

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

גניקומסטיה

גברים רבים  סובלים מגניקומסטיה – רקמת שד עודפת המעניקה לשד מראה נשי. מרפאתנו מתמקדת בניתוחים מסוג זה. תוכלו לעבור הליך ניתוחי מוצלח במיוחד שישיב לכם את הביטחון ואת המראה הנורמטיבי. מרפאתינו היא מהבודדות  בארץ המבצע ת תיקון גניקומסטיה באמצעות פתח קטן וללא צלקות.

המראה הטיפוסי של השד בגבר הוא מראה שטוח, אשר מבליט את שריר החזה המפותח בגברים. עם זאת, בלא מעט מקרים קיימת תופעה העונה לשם הרפואי "גניקומסטיה" – שדיים הנראות נשיות. זוהי בעיה שכיחה למדי והיא עשויה להופיע בשד אחד או בשני השדיים. הדבר יוצר מבוכה חברתית ופוגם בביטחון העצמי – אך אין סיבה לסבול לחינם. ניתוח לתיקון. גניקומסטיה מאפשר לכם להשיב את הביטחון העצמי וליהנות ממראה שדיים תקין.


דרגות חומרה של גניקומסטיה:
לגניקומסטיה דרגות חומרה שונות, המוגדרות ע"פ נפח הרקמה העודפת וקיום עודפי העור ורקמת השד. המצב השכיח ביותר מאופיין בעודפי רקמה נקודתיים, הקיימים בעיקר מתחת לקומפלקס העטרה-פטמה, ללא עודפי עור. במצבים החמורים מראה החזה נשי, עם עודפי רקמה ניכרים המלווים בעודפי עור. קיים גם מצב הקרוי "פסאודוגניקומסטיה" – גניקומסטיה אשר עודפי העור בולטים בה במיוחד והיא מאפיינת אוכלוסייה ספציפית של מטופלים אשר השילו ממשקלם באופן משמעותי. בהתאם לדרגת החומרה ומראה השדיים  יקבע ההליך הניתוחי המתאים.


מועמדים לניתוח:
ניתן לבצע ניתוח הקטנת חזה לגבר כמעט בכל גיל, בתלות במצבו הרפואי של המטופל. גברים הסובלים מגניקומסטיה קלה ונקודתית, עם עור באיכות טובה. המועמדים האידיאליים לניתוח ואחוזי ההצלחה אצלם הם הגבוהים ביותר.


במרבית המקרים, מבצעים את הניתוח בגישה סגורה, ללא צלקות נרחבות. הניתוח קצר וההחלמה ממנו קלה יחסית. במקרים בהם קיימים עודפי עור קלים, ניתן לעתים לבצע את הניתוח בגישה "סגורה" ללא צלקות ולצפות להתכווצות טובה של העור. הדבר נכון בעיקר לגילאים הצעירים. כאשר קיימים עודפי עור ניכרים, יש להסירם והדבר כרוך בצלקת ארוכה. במרפאתנו מבצעים את הניתוח בשיטה מתקדמת בה אין ניתוק מלא של הפטמה והעטרה והשתלתה מחדש, אלא ניוד שלה ("מתלה פטמה"). הדבר מפחית סיבוכים ניתוחיים, מאפשר החלמה קלה וצפויה יותר.   
 
ניתוחי חזה
 
מתיחת בטן
 
ניתוחי פנים / אף
 
הצמדת אזניים
 

שירותים נוספים:

ההליך הניתוחי

הניתוח נערך בהרדמה כללית ואורך כשעה עד שעה וחצי. לרוב לא יהיה צורך להישאר להשגחה בלילה שלאחר הניתוח, למעט מקרים חריגים.

תוצאות הניתוח מצוינות וקשורות לגיל המטופל, התאמת הניתוח הנכון ומיומנות המנתח ונסיונו.


במרפאתנו מבוצעים ניתוחים לתיקון גניקומסטיה בשיטות מתקדמות אשר שיסייעו לכם להרגיש נפלא, ללא תלות בחומרת מצבכם.
 


אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מטיפול מתקדם – ומתחושה נפלאה!

 לפרטים נוספים חייגו אלינו!

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582