072-33-80-582

ניתוחים שעושים לנו את זה
אף שניתוחים פלסטיים ידועים מזה מאות ואף אלפי שנים, הרי שבעשורים האחרונים נמצאו הדרכים להגדיל את מגוון הניתוחים מצד אחד, ולשפר את התוצאות שלהם מצד שני. מהם סוגי הניתוחים הפלסטיים הקיימים בשוק מלבד הגדלה והרמת חזה? האם הניתוחים מותאמים לשני המינים? היכן ניתן למצוא את המנתחים הפלסטיים הטובים ביותר עבורך? התשובות – בהמשך המאמר.

ניתוח אף פלסטי וסוגי ניתוחים אחרים
בשורות להלן נסקור על קצה המזלג מספר מצומצם של ניתוחים פלסטיים המבוצעים לעיתים קרובות. בראש הרשימה ניצב ניתוח הגדלה והרמת חזה. מדובר בניתוח פלסטי שהפך פופולארי בקרב נערות צעירות ונשים בוגרות כאחת. ניתוח חשוב נוסף הוא הורדת שומן בבטן, הניתוח מותאם בעיקר לנשים וגברים אחרי דיאטה חריפה והורדה מהירה במשקל, וכן בקרב נשים לאחר לידה המעוניינות להיפטר מקפלי עור מיותרים.

ניתוח אף פלסטי נועד למי שבטוח שהאף הוא מקור כל הצרות שלו, ומעוניין לערוך שינוי קטן שכל אחד יוכל להרגיש בו. המקבילה של ניתוח האף לנשים היא ניתוח אף גבר, שגם הוא אסתטי במהותו, אבל יש בו לרוב גם היבטים רפואיים.

הגדלה והרמת חזה וניתוחים לשני המינים
בעבר הלא רחוק היה נהוג שנשים עוברות ניתוחים כגון הגדלה והרמת חזה מטעמים אסתטיים, ואילו גברים עוברים אותם רק אם הם מוכרחים, או חלילה בעקבות פציעה. נכון להיום המצב הוא שבני שני המינים אינם חוששים עוד לעבור ניתוח פלסטי, הן מטעמים בריאותיים והן מטעמים אסתטיים. לא מעט גברים עוברים ניתוחי הקטנת חזה, ניתוחי אף, הרמת עפעפיים ואחרים, שהיו בעבר הלא רחוק נחלתן של נשים בלבד. בתחום הניתוחים הפלסטיים, השוויון כבר כאן.

אם יש לך כוונה לעבור הגדלה והרמת חזה או הורדת שומן בבטן שיקלו מאד על החיים, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון לבחירה מתוך מגוון טיפולים איכותיים בהתאמה אישית עבורך.

המקצוענים של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, יסייעו לך לבחור את הטיפול, או הטיפולים המתאימים לך ביותר. עם הטיפולים כאמור ניתן למנות, בנוסף לאלה שהוזכרו, גם ניתוח אף גבר, שהפופולאריות שלו נמצאת בעליה. 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

הגדלה והרמת חזה

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582