072-33-80-582

ניתוח של הורדת שומן בבטן הפך לאחד מן הנתוחים הנפוצים ביותר כיום בתחום האתסטיקה. מדובר בניתוח שדורש מיומנות רבה ומקצועית, ומתאים לכל מטופלת אשר מרגישה חוסר ביטחון בנוגע לבטן שלה, בעקבות סיבות שונות עודפי עור וצניחה דרסטית של העור. הורדת שומן בבטן נועד לטפל בדיוק בתופעה זו ולהלחם בגנטיקה ובמבחן הזמן. מטופלות מדווחות כי ניתוח הורדת שומן בבטן משפר באופן משמעותי את מראה הבטן ומהעניק לה מראה חלק, צעיר ומתוח יותר. למעשה במהלך הורדת שומן בבטן מתבצעת הורדה של מצבורי השומן והעור העודף, וכתוצאה מכך מתקבלת בטן שטוחה וצעירה יותר. חשוב לציין כי לא מדובר על תחליף לדיאטה או לירידה במשקל. ד״ר ערן חדד הינו מנתח בכיר אשר מתמחה בטיפולים אסתטיים בניהם ניתוחי הסרת עודפי עור, טיפול בעודפי עור, ניתוח בטן ועוד. 

הסרת עודפי עור

הסרת עודפי עור הינו תהליך כירורגי אשר מתבצע על ידי מנתח מומחה ובעל מיומנות, מקצועיות, וניסיון רב בתחום. בניגוד למקובל לחשוב, עודף עור אינה רק בעיה אסתטית אלא מדובר בתופעה אשר פעמים רבות יכולה לגרום לבעיות רפואיות כמו הזעת יתר, פטרת, פצעי עור, ריח לא נעים ועוד. כמו כן, לצד בעיות רפואיות אלה, מטופלים רבים מדווחים על ירידה ניכרת בביטחון העצמי וקושי ממשי ליצור מגע אינטימי עם בן או בת הזוג. הסרת עודפי העור למעשה תורמת למטופל להרגיש טוב יותר, ולקבל בחזרה את הגוף הצעיר והמתוח. 

טיפול בעודפי עור

טיפול בעודפי עור הינו טיפול נפוץ במיוחד בקרב נשים וגברים כאחד. מדובר בבעיה אשר מתעוררת בעקבות פגיעה באלסטיות העור, גנטיקה, ירידה דרסטית במשקל, או גיל מבוגר. הצורך להיפטר מעודפי העור הוא בעיקר נפשי ופסיכולוגי, כאשר מטופלים רבים מספרים כי לאחר הניתוח הם מרגישים טוב יותר, בעלי ביטחון גבוה יותר, ומאושרים יותר. ד״ר ערן חדד הינו נתח בכיר, מומחה לניתוחים פלסטיים, יושב ראש בועדה העליונה לכירורגיה פלסטית ובעל מרפאה פרטית ובה צוות מומחה.

ניתוח בטן

מטופלים ומטופלות אשר עברו ניתוח בטן מספרים כי הם חווים שיפור ניכר בדימוי הגוף, ועלייה ניכרת בביטחון העצמי. כמו כן, לאחר הניתוח ישנה עלייה ביכולת הספורטיבית של המטופל, ולעיתים אף שיפור במדדי הכולסטרול והסוכר. 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

הורדת שומן בבטן

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582