072-33-80-582

לשמור על הבריאות ועל המראה
בישראל מתבצעים מדי שנה כאחד עשר אלף ניתוחים פלסטיים. כארבעים אחוזים מהם, הם ניתוחים להשתלת חזה. אף שבשנים האחרונות השתפרו מאד הן השתלים והן הניתוחים, עדיין קיים הצורך בהחלפת השתל. כיון שכך, בחשבון פשוט, ישנן בישראל עשרות אלפי נשים, הזקוקות לביצוע החלפת שתלים במרכז, כמו גם במקומות אחרים בישראל.

אילו סוגי ניתוחים פלסטיים נפוצים בישראל מלבד החלפת שתלים בתל אביב, בגוש דן ובחלקי הארץ האחרים? מדוע מתקיים הצורך להחליף את השתל בחזה מדי פעם, ובאיזו תדירות נדרשת החלפה? היכן ניתן לבצע החלפת שתלים במהירות, במקצועיות וביעילות? 

החלפת שתלים בתל אביב וסוגי ניתוח פלסטי אחרים
אנשי המקצוע העוסקים בתחום הניתוחים הפלסטיים מדווחים על מספר גדול של ניתוחי הקטנת חזה במרכז, ובאזורים אחרים בארץ. בנוסף, מצביעים המומחים לדבר על הצמדת אוזניים בתל אביב כאחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר. עוד ניתוחים פופולאריים הם ניתוחי אף, וכן תיקון שפתיים וישבן.

כל הניתוחים כאמור הם רק מקצת הניתוחים שהמומחים לדבר עורכים בכל תקופה, בנוסף על החלפת שתלים במרכז, שהוא בעצם ניתוח המשמר מצב קיים ולא יוצר מחב חדש. מרבית הניתוחים מתבצעים באזור המרכז, פשוט כיון שהדרישה הגבוהה ביותר מגיעה משם.

החלפת שתלים במרכז – למי זה נחוץ ומתי
ניתוחים פלסטיים בכלל והחדרת שתלים לחזה בפקט, הם בדרך כלל ניתוחים שהמטרה שהם היא אסתטית. כבר בשנות השישים של המאה שעברה החלו בישראל לבצע ניתוחים כאמור, כשההצלחה שלהם הולכת וגדלת עם הזמן. במשך עמה עשורים, בוצעו עשרות אלפי השתלות.

עם זאת, החומרים שבהם הנעשה שימוש לא היו משופרים, ולמרבה הצער נשחקו וניזוקו עם הזמן. ההערכה היא כי עשרות אלפי נשים ישראליות, צעירות יותר ופחות, נזקקות להחלפת חזה. זאת, הן בגלל שינויי הצורה שעלולים לקרות מעת לעת והן בגלל תקלות נדירות שעשויות לשחרר חומרים רעילים לגוף האדם.  

אנשי המקצוע המיומנים של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, מתמחים בכל הקשור בניתוחים פלסטיים בכלל, ובפרט החלפת שתלים במרכז, הצמדת אוזניים בתל אביב וכן הקטנת חזה במרכז ובמקומות נוספים בישראל. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך לעיצוב מחדש של הגוף, קרוב למקום המגורים שלך. 
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

החלפת שתלים במרכז

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582