072-33-80-582

החלפת שתלים הינו אחד מן הניתוחים הנפוצים ביותר כיום בתחום האסתטיקה. החלפת שתלים הינו למעשה ניתוח חזה אשר במהלכו מתבצעת החלפה של שתלי הסיליקון הישנים בשתלים חדשים. נשים רבות אשר עושות הגדלת חזה, אינן יודעות כי השתלים אינם לכל החיים, ולאחר מספר שנים יש צורך בניתוח של החלפת שתלים בעקבות מספר סיבות אפשריות. ראשית, והסיבה הנפוצה ביותר היא האיכות של השתלים הישנים. בעבר, תחום השתלים לא היה מפותח כיום ולכן פעמים רבות נוצר מצב של דליפת סיליקון. בעקבות כך, נשים רבות נאלצו לבצע ניתוח החלפת שתלים על מנת להבטיח את איכות השתלים ובריאות תקינה. פורטל הפלסטיקה של ישראל הינה מרפאה פרטית אשר מתמחה בסוגים שונים של ניתוחי אסתטיקה, בניהם ניתוח החלפת שתל בחזה, ניתוח החלפת שתלים, ועוד. 

ניתוח החלפת שתלים

חשוב לקחת בחשבון כי החזה הינו איבר אשר משתנה בעקבות גורמים שונים כמו כוח הכבידה, גיל, לידה, הריון, הנקה, עלייה או ירידה במשקל, ואף תנוחת השינה. ניתוח החלפת שתלים נועד לשמר את התוצאה האסתטית, וחשוב כי יתבצע על ידי מומחה בעל ניסיון רב בלבד. פורטל הפלסטיקה של ישראל הינה מרפאה אשר מנוהלת על ידי ד״ר ערן חדד, מנתח בכיר וחבר באיגוד הישראלי אשר מעניק לכל מטופל את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר. 

ניתוח החלפת שתל

ניתוח החלפת שתל הינו נושא רחב ומורכב, ומדובר כיום על אחד מן הניתוחים הנפוצים ביותר כיום. ברוב המקרים, ניתוח החלפת שתל נעשה על רקע רפואי, אך קיימים מקרים בהם הניתוח נעשה בעקבות סיבות אסתטיות. כמו כן, ישנן סיטואציות מורכבות יותר אשר דורשות התערבות רצינית יותר מצד מנתח מומחה. 

ניתוח החלפת שתל בחזה

ניתוח החלפת שתל בחזה הינו נפוץ ולעיתים הכרחי לכל מי שעברה ניתוח להגדלת החזה, ולמעשה הנתונים מספרים כי הסבירות גבוהה במיוחד כי בשלב כזה או אחר נדרשת החלפה כל השתל הישן מסיבות שונות ומגוונות. למעשה, רופאים ומנתחים, לצד חברות השתלים, מסבירים כי יש להחליף את השתלים כעבור מינימום של עשר שנים ומקסימום של 15 שנים. מדובר על המלצה בעל הוכחות רבות אשר מבוססות על מחקרים מקיפים שנעשו בתחום. כמו כן, לפני ניתוח מסוג זה יש להתייעץ עם מומחה. 
 
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

החלפת שתלים

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582