072-33-80-582

זה לגמרי בסדר לחשוב ולהרגיש שאנו יפים ומיוחדים, מבפנים ובחוץ. זה אפילו מומלץ. ואכן כל אחד מאיתנו הוא אחד ומיוחד במינו, אך אין סתירה בין תחושת הייחודיות שלנו לרצון לשפר את המראה החיצוני שלנו ולכל אחד ואחת יש חלום קטן במגירה שמספר על הרצון בשינוי חיצוני שיגרום לו להרגיש קצת יותר טוב עם עצמו.
הדבר הזה אותו אנו מבקשים/ות לשנות ככל הנראה עבר אלינו בתורשה ובגנטיקה, ויכול להיות שרכשנו אותו עם הזמן. בכל המקרים, ניתוח פלסטי לא מורכב מדי יכול בדרך כלל לתת מענה ראוי ולשפר את המראה. בעיית אזניים בולטות מטרידה לא מעט גברים ונשים בארץ. בחלק מן המקרים מדובר בסוג של מום מולד אשר מקורו בהתפתחות לקויה של סחוס האוזן. על ידי ניתוח הצמדת אוזניים במרכז ניתן לפתור את הבעיה ולשפר בצורה ניכרת את הבטחון העצמי ואת התחושה הכללית. ד"ר ערן חדד מבצע בהצלחה רבה ניתוחי הצמדת אוזניים במרכז וכן ניתוחי הצמדת אוזניים בתל אביב.

ברוכים הבאים למרפאה לכירורגיה פלסטית המובילה בישראל. מי אני? נעים להכיר, אני ד"ר ערן חדד, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "אסף הרופא", חבר באיגוד הישראלי ומשמש כיו"ר הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית.

במרפאת הפלסטיקה המובילה של ד"ר ערן חדד ניתן לקבל יעוץ מקצועי במגוון נושאים הקשורים אל ניתוח פלסטי אוזניים וכן ניתוחים להצמדת אוזניים,  לניתוחים פלסטיים של הצמדת אוזניים במרכז , הרמת, הגדלת והקטנת חזה, ניתוחי אף, ועוד. המרפאה של ד"ר ערן חדד ממוקמת בשכונת רמת החייל, ובה מוענקים מגוון רחב של ניתוחים אסתטיים. עם הנסיון והוותק של ד"ר ערן חדד, כל מטופל ומטופלת זוכים לטיפול הטוב ביותר תוך התאמה לצרכים אישיים של כל אחת ואחד. ד"ר ערן חדד עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה המודרנית, אשר יחד עם הנסיון המקצועי שלו הופכים אותו לאחד המנתחים המובילים בתחום האסתטיקה בארץ.

זה לא מורכב כלל, לבצע ניתוח הצמדת אוזניים בתל אביב או ניתוח פלסטי אוזניים בקליניקה של ד"ר ערן חדד.

ניתוחים להצמדת אוזניים נחשבים לניתוחים קוסמטיים פשוטים, ואין סיבה להימנע מהם. ניתן לפתור בקלות בעיית אזניים בולטות ולהביא לפרופורציה מבורכת במבנה של הראש.

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

הצמדת אוזניים במרכז

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582