072-33-80-582

תחומים נוספים

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

הצמדת אוזניים

מרפאתנו נחשבת למרפאה המובילה בארץ בתחום ניתוחי הצמדת האוזניים. בואו ליהנות ממראה אסתטי ונעים יותר, מטיפול אישי ומתוצאות נפלאות!

ניתוח הצמדת אוזניים הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר, והוא מיועד לכל מי שסובל מאוזניים בולטות. הניתוח נועד להצמיד את האפרכסות אל הקרקפת ולהקטין את גודלן אם יש צורך,  – והוא מהווה את הפתרון היחיד לבעיה.


למי מיועד הניתוח?
אוזניים בולטות עשויות להפריע ברמה האסתטית,  ולפגום בביטחון העצמי ולגרום למבוכה חברתית רבה. הניתוח משפר באופן דרמטי את צורת האוזניים ובתוך כך את התחושה הפנימית. לרוב הניתוח יתבצע בין הגילאים 5-15 אך ניתן בהחלט לבצעו גם בקרב מבוגרים.
 

כיצד מתבצע ההליך?
ההליך הרפואי כולל עיצוב מחדש של סחוס האוזן, ומאפשר שיחזור מלא של המבנה האנטומי הנורמלי של אפרכסת האוזן. בנוסף, ניתן לטפל גם בגודל האוזן ובאוזניים לא סימטריות. מאחר והניתוח מטפל באפרכסת האוזן בלבד, אין חשש מפגיעה באיכות השמיעה. 


מהו מהלך הניתוח?
אורכו של הניתוח הוא כשעה וחצי וניתן לבצעו תחת הרדמה מקומית עם או בלי תוספת טשטוש או תחת הרדמה כללית מלאה. בצעירים מתחת לגיל (ההעדפה היא בד"כ להרדמה מלאה בשל חוסר שיתוף פעולה פוטנציאלי של הילד בניתוח שמתבצע תחת הרדמה מקומית).

הניתוח מתחיל בהזרקת תמיסה שמכילה חומר להרדמה מקומית בשילוב חומר שמכווץ כלי דם ע"מ להקטין את הדימום. הניתוח מיבוצע דרך חתך הממוקם בחלק האחורי של האוזן ומוסתר על ידה היטב. בשלב הראשון מעצבים את חלקה הפנימי של האוזן, המכונה קונכיה. בהמשך מגדירים מחדש את קפל האנטיהליקס בשליש העליון של האזן ע"מ למנוע בלט של חלק זה,
 
ניתוחי חזה
 
מתיחת בטן
 
ניתוחי פנים / אף
 
הצמדת אזניים
 

שירותים נוספים:

האם במרפאה מתבצע ההליך באופן ייחודי? 

בהחלט כן, יש מס' עקרונות ייחודיים בניתוח אותם אנו מיישמים:
 
  1. שימוש בחוטים נספגים חיצוניים ופנימיים. פעולה זו מקטינה את שיעור הזיהומים לאחר הניתוח.
  2. הקטנת הקונכיה מעבר להצמדתה. מאפשר גמישות יתר בהצמדת האוזניים, הפחתה של בלט חוזר ומניעת היצרות בתעלת השמע.
  3. החלשת הסחוסים באזורים הנדרשים לכך ע"מ להפחית מתח בזמן עיצוב האוזן.
  4. הסרת רקמה רכה מאחורי האוזן לצורך קיבוע יציב לרקמות קשות יותר
  5. בעזרת מספר פרוצדורות הנעשות במרפאתו של ד"ר חדד ניתן להשיב את המראה הצעיר והרענן ללחיים. במהלך הניתוח נעשה תיקון של הצניחה הקיימת, שיפור הקמטים, קבלת מראה אחיד, עם נפח נעים וחיוני – לרעננות נצחית בכל גיל.


הפתרונות האסתטיים בהישג יד!

אין אף סיבה שתסבלו ממראה לא אסתטי המסב לכם חוסר נחת. בואו ליהנות מפתרונות מתקדמים!

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582