072-33-80-582

הקווים העגולים והפרופורציונליים של החזה הנשי מוסיפים הרבה יופי לגזרה הנשית. כאשר המראה אכן פרופורציונלי, האישה חשה מלאת בטחון עצמי ושלמה עם גופה. אך כאשר החזה גדול מדי או קטן מדי הדבר עלול לגרום לתחושות פחות נעימות.

ד"ר ערן חדד מבצע ניתוחי הקטנת חזה במרכז עבור נשים וגם הקטנת חזה לגבר במרכז הארץ. כמו נשים, גם גברים יכולים לסבול מחזה גדול. חזה גדול אצל נשים יכול להוות מעמסה על הגוף ואי נוחות כללית, לעומת זה, חזה גדול אצל גברים עלול להיות מטרד של ממש עבורם, לכן, הקטנת חזה לגבר בתל אביב על ידי ד"ר ערן חדד, הוא הפתרון האולטימטיבי.

ברוכים הבאים למרפאה לכירורגיה פלסטית המובילה בישראל. מי אני? נעים להכיר, אני ד"ר ערן חדד, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "אסף הרופא", חבר באיגוד הישראלי ומשמש כיו"ר הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית.

במרפאת הפלסטיקה המובילה של ד"ר ערן חדד ניתן לקבל יעוץ מקצועי במגוון נושאים הקשורים לניתוחים פלסטיים, הגדלה והרמת חזה, ניתוחי אף, אזניים ועוד. המרפאה של ד"ר ערן חדד ממוקמת בשכונת רמת החייל, ובה מוענקים מגוון רחב של ניתוחים אסתטיים. עם הנסיון והוותק של ד"ר ערן חדד, כל מטופל ומטופלת זוכים לטיפול הטוב ביותר תוך התאמה לצרכים אישיים של כל אחת ואחד. ד"ר ערן חדד עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה המודרנית אשר יחד עם הנסיון המקצועי שלו הופכים אותו לאחד המנתחים המובילים בתחום האסתטיקה בארץ. הקטנת חזה במרכז עושים אצל ד"ר ערן חדד.

נשים אשר סובלות מחזה גדול, עלולות לסבול מכאב גב והן מתקשות להשתתף בפעילות גופנית. לעומתן, נשים אשר סובלות מחזה קטן, עשויות לחוות חוסר בטחון ודימוי גוף נמוך. הקטנת חזה במרכז וכן הגדלה והרמת חזה במרפאה של ד"ר ערן חדד הוא הדבר הכי נכון וטוב שיוכלו להעניק לעצמן אותן נשים שזקוקות לזה. לאחר ניתוח הקטנת חזה במרכז ניתן להנות מהגוף ומאורח חיים תואם.

ניתוח הקטנת חזה לגבר במרכז, מיועד לגברים בגילאים שונים אשר הצמיחו חזה נשי. מדובר בתופעה אשר עלולה לגרום לדימוי עצמי נמוך אצל הגבר ואף לפגיעה באיכות החיים. הקטנת חזה לגבר בתל אביב היא הפתרון המושלם לבעיה זו.​

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

הקטנת חזה במרכז

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582