072-33-80-582

הקטנת חזה לגבר או במונחו המקצועי גניקומסטיה, הוא ניתוח שכיח בקרב הגברים שאינם מרוצים מנראות החזה שלהם. משך ניתוח הקטנת חזה בגברים הוא כשעתיים  עד שלוש שעות, עם זמן התאוששות קצר, החלמה מהירה, כאבים קלים הניתנים לטיפול על ידי משככי כאבים רגילים וחזרה מהירה לשגרה. ניתוח הקטנת חזה לגבר מביא לתוצאות טובות, שביעות רצון גבוהה ולתחושת בטחון. כיוון שחזה שטוח אצל גברים הוא סמל לגבריות, גבר שמפתח חזה נשי, עלול לחוש מבוכה ולסבול מדימוי עצמי נמוך. ניתוח הקטנת חזה לגבר במקרה כזה יכול להחזיר את תחושת הערך העצמי, הבטחון העצמי ולשפר באופן ניכר את איכות החיים. למרבה המזל, הטכנולוגיה של היום מאפשרת פתרון לבעיה מן הסוג הזה ואין צורך לחיות עם הבעיה.

אנא הכירו את ד"ר ערן חדד, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "אסף הרופא", חבר באיגוד הישראלי ומשמש כיו"ר הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית. ברשותו מרפאה פרטית הממוקמת בשכונת רמת החייל בתל אביב, בה הוא מעניק לקהל לקוחותיו מגוון רחב של ניתוחים אסתטיים בהתאמה אישית בעזרת כל הטוב שבקדמת הכירורגיה הפלסטית בישראל.

עם נסיון רב שנים כמנתח פלסטי, עם היסטוריה של מאות ניתוחי הקטנת חזה לגבר מוצלחים מאחוריו, ד"ר ערן חדד הוא מומחה מוביל בתחומו בביצוע ניתוח הקטנת חזה לגבר. במסגרת הרפואה האסתטית מנתח ד"ר חדד במגוון תחומים, ביניהם ניתוח חזה, הקטנת חזה לגבר ועוד. התוצאות של ניתוח הקטנת חזה לגבר הן משמעותיות, הצלקות כמעט לא מורגשות והחזרה לשגרה היא מהירה. ניתוח הקטנת חזה אצל גברים הוא הליך קוסמטי שבמהלכו מתבצעת הסרת רקמות ושומנים מהחזה ותוצאתו היא חזה יותר קטן. ישנם סוגים רבים ושונים של ניתוח חזה.

לגברים, בדומה לנשים, קיימת רקמת שד אשר מושפעת מהורמונים. בגיל ההתבגרות ישנה עליה חדה בכמות ההורמונים והיא שאחראית על התפתחות החזה. תופעת חזה מוגדל לרוב תחלוף באופן טבעי בסיום גיל ההתבגרות, ללא כל התערבות חיצונית. אך ישנה אוכלוסייה, אצלה המצב הופך לתופעת קבע. במרבית המקרים מדובר בתופעה נקודתית והטיפול בה הוא טיפול אסתטי. ניתוח חזה מומלץ לגברים שבריאותם תקינה וסיימו את גיל ההתבגרות. ד"ר ערן חדד הוא כירורג פלסטי שמתמחה בסוג ניתוחים מן הסוג הזה.
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

הקטנת חזה לגבר

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582