072-33-80-582

ברוכים הבאים למרפאה לכירורגיה פלסטית המובילה בישראל. מי אני? נעים להכיר, אני ד"ר ערן חדד, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "אסף הרופא", חבר באיגוד הישראלי ומשמש כיו"ר הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית.

במרפאת הפלסטיקה המובילה של ד"ר ערן חדד ניתן לקבל יעוץ מקצועי במגוון נושאים הקשורים לניתוחים פלסטיים כמו הרמה והגדלת חזה, חזה לא סימטרי, ניתוחי אף, אזניים ועוד. המרפאה של ד"ר ערן חדד ממוקמת בשכונת רמת החייל בתל אביב, ובה מוענקים מגוון רחב של ניתוחים אסתטיים כגון הרמה והגדלת חזה. עם הנסיון והוותק של ד"ר ערן חדד, כל מטופל ומטופלת זוכים לטיפול הטוב ביותר, תוך התאמה לצרכיהם אישיים של כל אחת ואחד. ד"ר ערן חדד מגייס לצורך הטיפולים שלו את מיטב הטכנולוגיה המודרנית אשר יחד עם נסיונו המקצועי הופכים אותו לאחד המנתחים המובילים בארץ בתחום האסתטיקה. במסגרת הטיפולים האסתטיים, ד"ר ערן חדד מבצע הרמה והגדלת חזה, הרמת חזה במרכז, הרמת חזה בתל אביב וגם ניתוחי חזה לא סימטרי.

ניתוח הרמה והגדלת חזה יאפשר לאשה להנות מגופה וישפר ללא היכר את הדימוי העצמי.

תוצאות ניתוח הרמת חזה במרכז יראו מייד, אך התוצאה הסופית תיראה במדוייק לאחר שתרד הנפיחות וזה יקרה כמה שבועות לאחר הניתוח. הצלקות ילכו ויתבהרו עם הזמן. הרמת חזה בתל אביב שנעשה על ידי רופא מומחה כמו ד"ר ערן חדד, בנוסף לשמירה על משקל גוף תקין וקבוע, אורח חיים בריא ותמיכה נכונה בעזרת חזיה איכותית ישמרו את תוצאות הניתוח לאורך זמן רב.

ישנם לא מעט דברים שמשפיעים על צורת החזה הנשי. למשל הריונות, לידות והנקות, ירידה ועליה במשקל הגוף ועוד. החזה הנשי שמסמל את הנשיות, לעתים הופך להיות האיבר שגורם לתחושות לא טובות. הרפואה הפלסטית המודרנית מציעה מגוון פתרונות לחזה נפול, לחזה גדול מדי או לחזה קטן מדי. כיום ניתן בקלות יחסית לעצב מחדש את החזה, והדבר הכי חשוב בתהליך הוא בחירת הרופא המנתח. ד"ר ערן חדד הוא מנתח פלסטי מומחה, מאחוריו אין ספור ניתוחים אסתטיים מוצלחים.

במרפאתו של ד"ר חדד ניתן לקבל יעוץ מקצועי ולבחור ולהתאים את השתלים במקרה של הגדלת חזה תוך כדי הדמיה ממוחשבת.

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

הרמה והגדלת חזה

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582