072-33-80-582

הרמת חזה ללא שתל היא שיטה ייחודית שמעצבת את החזה ללא החדרת שתל ומקנה תוצאה של חזה מלא ועגול. בשיטה של הרמת חזה ללא שתל החלק הפנימי של השד נותר כפי שהוא ואינו נפגע. מסיבה זו, שיטה זו מתאימה במיוחד לנשים צעירות שחשוב להן לשמר את המבנה הפנימי כפי שהוא. היתרון הנוסף של הרמת חזה ללא שתל הוא העדר הצורך בהחדרת גוף זר שחלק מהנשים מסתייגות ממנו. אין חשש לבלאי, אין חשש לדליפה או לקרע. סוג זה של ניתוח מתאים במיוחד לנערות צעירות ולנשים אחרי לידה, ונותן מענה אסתטי לחזה מורם עגול ומלא אשר נשמר לאורך זמן. נשים רבות אינן מעוניינות בהחדרת גוף זר ומעדיפות מראה טבעי יותר, אשר בעזרת טכנולוגיה מתקדמת יכולות לקבל נפח לשד באמצעות הרמת חזה ללא שתל. מדובר בניתוח פשוט, בלא הרבה כאבים וחזרה מהירה לשגרה.

ד"ר ערן חדד הוא מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים "אסף הרופא". ד"ר ערן הוא חבר באיגוד הישראלי ומשמש כיו"ר הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית. ברשותו מרפאה פרטית הממוקמת בשכונת רמת החייל בתל אביב, בה הוא מעניק לקהל לקוחותיו מגוון רחב של ניתוחים אסתטיים. לאחר אינספור ניתוחים במרפאה ובבית החולים, ד"ר ערן חדד שמח להעניק לכן את הטיפול הטוב ביותר, הניתוח המותאם ביותר ואת כל הטוב שבקדמת הכירורגיה הפלסטית בישראל.

נשים רבות שעברו לידות והנקות מגיעות לפגישת יעוץ בנוגע לניתוח הגדלה והרמת חזה. בניתוח הזה, מוסיפים נפח לשד וגם מבצעים הרמה והידוק של העור, כך שיווצר מראה זקוף מלא ומעוצב של השד. בקליניקה הפרטית של ד"ר ערן חדד, לפני ביצוע ניתוח הגדלה והרמת חזה המטופלות עוברות תכנון קפדני על מנת להשיג תוצאות אסתטיות נאות, חזה מעוצב, תפרים עדינים ומדויקים אשר לא יותירו סימנים. כאשר מדובר בניתוח הרמה והגדלת חזה מאוד חשובה קבלת תוצאה אסתטית ונאה לשביעות רצון המטופלת. הרמה והגדלת חזה מתאימה במיוחד לנשים שסובלות מצניחת השדיים ומעור עודף.

המטרה העיקרית של ניתוח הקטנת חזה היא שיפור והקלה בתפקוד. חזה גדול עלול לגרום לבעיות וכאבי גב, הפרעות יציבה וקשיים נוספים. הקטנת חזה יכולה לשפר את הבטחון העצמי ובכך להעלות את איכות החיים. 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

הרמת חזה ללא שתל

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582