072-33-80-582

ברוכים הבאים למרפאה לכירורגיה פלסטית המובילה בישראל. מי אני? נעים להכיר, אני ד"ר ערן חדד, מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "אסף הרופא", חבר באיגוד הישראלי ומשמש כיו"ר הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית.

במרפאת הפלסטיקה המובילה של ד"ר ערן חדד ניתן לקבל יעוץ מקצועי במגוון נושאים הקשורים לניתוחים פלסטיים, הרמת, הגדלת והקטנת חזה, ניתוחי אף, אזניים ועוד. המרפאה של ד"ר ערן חדד ממוקמת בשכונת רמת החייל בתל אביב, ובה מוענקים מגוון רחב של ניתוחים אסתטיים. עם הנסיון והוותק של ד"ר ערן חדד, כל מטופל ומטופלת זוכים לטיפול הטוב ביותר תוך התאמה לצרכים אישיים של כל אחת ואחד. ד"ר ערן חדד הוא כירורג פלסטי בתל אביב אשר מגייס לטובת הטיפולים שלו את מיטב הטכנולוגיה המודרנית, אשר יחד עם הנסיון המקצועי שלו הופכים אותו להיות כירורג פלסטי בתל אביב מן המובילים בתחום האסתטיקה בארץ. כירורג פלסטי בתל אביב ד"ר ערן חדד עושה ניתוחי חזה, ניתוחים לעיצוב הגוף, ניתוחים לשיפור מראה הפנים ופעולות שאינן כירורגיות להצערת הפנים. כך שאם אתם/ן שוקלים לבצע טיפול אסתטי ומחפשים/ות כירורג פלסטי במרכז, ד"ר חדד הוא הכתובת שלכם/ן.

חשוב להבין כי אחת המיומנויות של כירורג פלסטי במרכז היא לעשות חתך כמה שיותר קטן, במקום כמה שיותר נסתר, על מנת שבסופו של תהליך החלמה תיוותר צלקת קטנה וחיוורת שאינה נראית. כאשר נוצר חתך בעור, הגוף החכם שלנו יודע לבצע תהליך מתוחכם של ריפוי עצמי, לאחות את הרקמה הפצועה תוך שמירה על גמישותה וחוזקה, לכן, כאשר מנתח פלסטי במרכז מסיים את הפעולה האסתטית, יש לאפשר לגוף לטפל בצלקת, דבר שהוא יודע לעשות הכי טוב. חשוב להבין כי לא כל מנתח פלסטי במרכז הוא מומחה לכירורגיה פלסטית.

יש לא מעט רופאים אשר לא עברו את ההכשרה וההתמחות, ועדיין מבחינת חוק, רשאים לבצע ניתוחים אסתטיים. מומלץ מאוד לפנות אל מנתח פלסטי בתל אביב שעבר את ההכשרה המתאימה ויש לו נסיון בתחום.

ד"ר ערן חדד הוא מנתח פלסטי בתל אביב. ד"ר חדד הוא מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "אסף הרופא" ומשמש כיו"ר הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית בארץ.

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

כירורג פלסטי בתל אביב

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582