בעידן בו ניתוחים פלסטיים הפכו לנפוצים ופופולריים בקרב נשים וגברים כאחד, כירורג פלסטי הפך למקצוע מבוקש במיוחד. לפני כל תהליך פלסטי, חשוב לבחור בקפידה ולאחר בדיקה מקיפה כירורג פלסטי מקצועי ומנוסה. כמו כן, חשוב לזכור כי כירורג פלסטי הינו רק מי שבידו תעודת מומחה מקצועית ממשרד הבריאות הישראלי. הדרך לקבל תעודה זו היא באמצעות מסלול הכשרה ייחודי, סיומו, ומעבר כל הבחינות הקיימות. לאחר מכן, מתקיימת תקופת ההתמחות האורכת מספר שנים, במהלכן הרופא מתנסה במקרים וניתוחים מסוגים שונים, ורק לאחר מכן מקבל את התעודה והופך להיות כירורג פלסטי מקצועי מן השורה. ד"ר ערן חדד הינו מנתח פלסטי אשר מתמחה בתחום כירורגיה פלסטית. כמו כן, בנוסף להיותו מנתח פלסטי מומחה ד״ר חדד הינו יושב ראש הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית, ומנתח בבית חולים אסף הרופא. 

כירורגיה פלסטית

כירורגיה פלסטית הינו תחום רחב ומורכב, בעל שיטות רפואיות שונות ומגוונות אשר נועדו לשנות או לשפר את מראה הגוף, ולעיתים גם את תפקודו. המטרה החשובה ביותר של טיפולים אשר מתקיימים בתחום זה היא לשפר באופן משמעותי את האסתטיקה והמראה של הגוף האנושי, זאת לצד שיפור ניכר בביטחון העצמי. ד״ר ערן חדד הינו רופא מנתח בכיר אשר מתמחה בתחום הפלסטיקה, ובעל מרפאה פרטית בה צוות מנוסה, מיומן ומקצועי אשר מעניק לכל מטופל את השירות האיכותי ביותר באמצעות מכשור רפואי מתקדם וטכנולוגיות רפואיות מהטובות ביותר כיום. 

מנתח פלסטי

תפקידו הראשי ביותר של מנתח פלסטי הוא לשפר את מראה הגוף, ולשדרג את הדימוי העצמי של המטופל. כיום ניתן לראות כי יותר ויותר גברים ונשים בוחרים בניתוחים אסתטיים לשיפור הביטחון העצמי, גם כאלה אשר הכריזו כי לעולם לא יבצעו תהליך דומה. על הרופא המנתח אחריות גדולה, ועליו להחזיק במיומנות, ידע רחב, וניסיון. כמו כן, מומלץ לערוך בדיקה מקיפה על המנתח טרם ביצוע התהליך, זאת על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. 

מנתח פלסטי מומחה

מנתח פלסטי מומחה הינו רופא בעל ידע עשיר ומיומנות בתחום האסתטיקה והפלסטיקה. ניתוחים עם אחוזי הצלחה גבוהים נעשים בדרך כלל על ידי מנתחים מקצועיים, אשר לקחו בחשבון את אורח החיים של המטופל וערכו בדיקה מעמיקה לפני הניתוח. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי תזונה נכונה, ובריאות תקינה משפיעים על תוצאות הניתוח. 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

כירורג פלסטי

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582