072-33-80-582

מנתחי אף עוסקים בתחום האסתטיקה ומבצעים את אחד מהטיפולים הנפוצים בעולם האסתטיקה, ניתוח אף פלסטי. תפקיד האף הינו מהותי במראה הפנים, וכמובן לנשימה תקינה ובריאה. מנתחי אף למעשה מבצעים ניתוחי אסתטיקה וגם ניתוחים בעקבות בעיה רפואית כזו או אחרת אשר מקשה על הנשימה. בעקבות כך, חשוב כי מנתחי אף יהיו מנתחים מומחים בעלי ידע וניסיון רב בתחום האסתטיקה ובתחום ניתוחי האף בפרט. כך יהיה ניתן להבטיח תוצאות איכותיות וטובות. כמו כן, כאשר מדובר על צורך קוסמטי בלבד, המטרה העיקרית והחשובה ביותר של מנתחי אף היא להתאים את מראה האף למבנה הפנים של המטופל, על מנת להגיע לתוצאה הטבעית ביותר. פורטל הפלסטיקה של ישראל היא מרפאה מקצועית אשר ד״ר ערן חדד מנהל אותה, מנתח אף מומחה ובעל ניסיון רב אשר מציע לקהל המטופלים מגוון רחב של ניתוחי אסתטיקה כגון ניתוח אף גבר. 

ניתוח אף גבר

ניתוחי אסתטיקה ופלסטיקה כבר מזמן אינם שייכים רק למין הנשי, וכיום, גברים רבים בוחרים לשדרג את המראה שלהם, או לתקן אותו, על מנת להשיב לעצמם את הביטחון העצמי ולזכות בקבלה עצמית. ניתוח אף גבר הפך לניתוח נפוץ במיוחד בקרב גברים אשר מבקשים להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. מדובר בניתוח מורכב וחשוב אשר דורש מהרופא המנתח ניסיון רב, ידע מעמיק ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. 

מנתח אף

מנתח אף הינו למעשה מנתח פלסטי ומומחה לכירורגיה פלסטית. כאשר ניגשים לבחור מנתח חשוב לערוך בדיקה מעמיקה, לוודא כי מדובר ברופא בעל ניסיון אשר עשה עשרות ניתוחים מהסוג הרלוונטי. כמו כן, מומלץ לבדוק כי יש בבעלותו תעודה, והאם הוא עובד במקומות נוספים. בדיקה כזו יכולה להבטיח כי מדובר במנתח מהמעלה הראשונה, מקצועי ובעל ניסיון. ד״ר ערן חדד בעל  פורטל הפלסטיקה של ישראל, מנתח בכיר ובעל מרפאה פרטית במרכז הארץ בה ניתנים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר. 

ניתוח אף פלסטי

ניתוח אף פלסטי נועד לשפר את מראה האף ובהתאם לכך גם את מראה הפנים. האף הינו האיבר החשוב ביותר בפנים, ובולט במיוחד לעין. לא כל אחד התברך באף מושלם בעל צורה אסתטית אשר מתאימה למבנה הפנים, לכן מטופלים רבים עוברים ניתוחי אף בישראל ובעולם. 
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

מנתחי אף

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582