072-33-80-582

לעבור את הניתוח בצורה מקצועית ובקלות
חלק ניכר מהפרסומים העוסקים בתחום הניתוחים הפלסטיים, בעיקר בחזה, מתמקד בנושא הגדלת חזה, או הרמת חזה בת"א ובישראל בכלל. אבל לא רבים שמים לב לעובדה שיש גם נשים המעוניינות לבצע הקטנת חזה בתל אביב דווקא, ולא ההפך. מדוע נדרשת הקטנת החזה כאמור? מי עוד נדרש לניתוחי הקטנת חזה? היכן ניתן לבצע ניתוחים פלסטיים ברמה גבוהה ובאחוזי הצלחה גבוהים ולמצוא מנתח פלסטי בתל אביב ? בשורות הבאות נעסוק בסוגיות הללו.

הרמת חזה במרכז ושמירה על מראה צעיר ורענן
עם הניתוחים הפלסטיים הנערכים מדי שנה בישראל ניתן למנות, בנוסף על הגדלת חזה באמצעים שונים, גם ניתוחי הרמת חזה במרכז, כמו גם ניתוחים שונים בפנים. בנוסף, יש דרישה לביצוע ניתוחי הקטנת חזה לגבר בתל אביב שבה מתרכזים אנשים צעירים, משכילים וחופשיים, המודעים לחשיבות המראה והאסתטיקה.

ואולם אחד הניתוחים הנפוצים, ולא במקרה, הוא הקטנת חזה בתל אביב לנשים. עם הסיבות הנפוצות לדרישה ניתן למנות את האסתטיקה – נשים שהחזה שלהן גדול מדיי עלולות לסבול מהרגשה של אי נוחות, כאשר עצם הידיעה שניתן לעשות משהו בנידון מהווה הקלה. סיבה נוספת לביצוע ניתוחים כאמור היא שחזה גדול מדיי עלול, עם השנים, לגרום לבעיות גב, בעיות יציבה ואחרות. לאורך כל ההיסטוריה סבלו נשים גדולות חזה מבעיות כאמור לעיל, וכיום ניתן לטפל בנושא בקלות.

הקטנת חזה בתל אביב – היכן ניתן לבצע
בנוסף לאמור לעיל, ישנם מקרים רבים שבהם נדרשת הקטנת חזה לגבר בתל אביב ונדרש מנתח פלסטי בתל אביב. אף שלא מדובר רבות בנושא, ישנם גברים הסובלים מתופעה הקרויה גניקומסטיה – כלומר יש להם חזה דומה לחזה של אישה. גברים רבים, בעיקר בתל אביב והמרכז, מעוניינים לבצע ניתוח כאמור ולשפר את המראה החיצוני שלהם. הדבר מקובל ונכון לעשות, בדיוק כשם שניתוח הרמת חזה בת"א לנשים תורם לביטחון העצמי ולמראה שלהן.

אנשי המקצוע המיומנים של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, מנתח פלסטי בתל אביב, מתמחים בביצוע ניתוחים פלסטיים, ובכלל זה הרמת חזה במרכז ובמקומות נוספים, וכן  הקטנת חזה בתל אביב, שבה הדרישה לניתוחים כאמור נמצאת במגמת עלייה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך לעיצוב מחדש של הגוף, בהתאם לצרכים ועל פי רצונך. 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

מנתח פלסטי בתל אביב

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582