072-33-80-582

ניתוח מדויק ומוצלח
אחד התנאים להצלחה של ניתוח כל שהוא, ובכלל זה ניתוח פנים פלסטי, הוא ביצוע הניתוח על ידי מנתח פלסטי מומחה. מנתח כאמור אמור להיות בעל ניסיון ורקורד מכובד של הצלחות מקצועיות. מה החשיבות של ניתוח פלסטי מקצועי? כיצד ניתן לבדוק את רמת המקצועיות של הכירורג הפלסטי? היכן ניתן להבטיח קבלת טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר? בשורות הבאות העסוק בנושא ונעמוד על הקשר בין מקצוענות וטיפול פלסטי מוצלח.

ניתוח פלסטי בחזה או בפנים על ידי מנתח מקצועי
מערכת הבריאות בישראל נמנית עם הטובות ביותר מסוגה בעולם. הכשרת הרופאים בכל הרמות נעשית הצורה מקצועית והפיקוח על רמת ההכשרה הוא מההדוקים ביותר בעולם. עם זאת, לניסיון המקצועי של הרופא, בעיקר כשמדובר ברופא מנתח, בין אם הוא מבצע ניתוח חזה לגבר ובין אם פרוצדורה אחרת, אין תחליף.

גם ניתוח פלסטי, אם כי לרוב הוא איננו עניין של חיים ומוות, חייב להטות מבוצע בידי מנתח פלסטי מומחה. במידה רבה, דווקא העובדה שהמנותח משלם במיטב כספו עבור הטיפול, הופכת את נושא המקצועיות להכרחי. חתך אחד שלא במקומו או התאמה לא נכונה של שתל בחזה, עשויים להחטיא את המטרה, להזיק במקום להועיל ולחייב חזרה על הניתוח.

מנתח פלסטי מומחה והדרך להגיע אליו
הדרך הטובה ביותר לבדוק את רמת המקצועיות של הרופא המבצע ניתוח פלסטי בחזה, לדוגמה, היא גם הבנאלית ביותר – פשוט לבדוק, לחקור ולשאול. ברשת האינטרנט, בפורומים ואם אפשר – בקרב חברים או מכרים שטופלו על ידו. אנשי המקצוע של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, נמנים עם הטובים ביותר, המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית.

אנו מקפידים לבצע כל פרוצדורה רפואית אך ורק באמצעות מנתח פלסטי מומחה. בין אם מדובר בביצוע ניתוח חזה לגבר, ניתוח פנים פלסטי ועוד מגוון פעולות כירורגיות. אם יש לך עניין לעבור ניתוח פלסטי כל שהוא, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם ילמדו את הצרכים שלך ויתאימו עבורך את הטיפול הנכון והמתאים ביותר.  
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

מנתח פלסטי מומחה

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582