072-33-80-582

מה חשוב לדעת על מתיחת בטן ללא ניתוח


מתיחת בטן ללא ניתוח אפשרית בשיטה של המסת השומן בקור. מתיחת בטן ללא ניתוח נועדה לתת מענה למי שחושש מניתוח כירורגי פולשני. מכיוון שתאי השומן רגישים לקור ניתן באמצעות מכת קור במיקומים מדויקים ובטמפרטורה הנכונה להמיסה את תאי השומן מבלי לפגוע ברקמות האחרות מסביב. הגוף יודע לסלק תאי שומן מתים באופן טבעי דרך מערכת הלימפה.

דרכים למתיחת בטן


בניגוד למתיחת בטן בניתוח שהוא הליך פולשני שלאחריו צריך להיות במנוחה, מתיחת בטן ללא ניתוח באמצעות המסת השומן בקור נחשב להליך קל במיוחד. אין צורך בהרדמה והחזרה לשירה מתאפשרת מיד לאחר הטיפול. מתיחת בטן היקפית באמצעות ניתוח משאירה גם צלקות לזמן מה בניגוד להמסה בקור. מיצוק הבטן באמצעות המסה מתאים לכמויות קטנות יחסית של שומן אך כשמדובר בעודפי שומן ועור משמעותיים יותר יש צורך בניתוח והמסה לא תספיק.

ניתוח מתיחת בטן


ניתוח מתיחת בטן נועד להסיר באופן כירורגי את עודפי העור והשומן מהבטן התחתונה וממרכז הבטן. בהליך מתיחת בטן היקפית מהדקים את שרירי קירות הבטן, על מנת לקבל בסוף התהליך בטן שטוחה ומתוחה. ניתוח זה מיועד עבור גברים ונשים שסובלים מעור עודף לאחר שהשילו משקל רב בהליכים רפואיים.  ההליך נפוץ אצל נשים לאחר לידה, שגופן לא חוזר לעצמו באמצעות פעילות ספורטיבית ודיאטה.

שילובים והחלמה


הליך הניתוח אורך מספר שעות ומחייב אשפוז ללילה אחד לפחות. מתיחת הבטן נפטרת מעודפי העור הרפויים ומעלימה במקרים רבים גם את סימני המתיחה. במקרים רבים משלבים בניתוח שאיבת שומן באזור האגן והמותניים. לאחר מתיחת בטן היקפית כדאי להיעזר בחגורה אלסטית על מנת לתמוך בדופן הבט ולסייע לה להחלים במהירות. תהליך ההחלמה מהניתוח נמשך כשבועיים ועוד מספר שבועות מוסף עד לפעילות קשה ומאומצת

מתיחת בטן ללא ניתוח עם ד"ר רון עזריה


לאחר מתיחת בטן ללא ניתוח חייבים לשמור על דיאטה בריאה ומאוזנת על מנת שהשומנים לא יחזרו במהרה. אם את חשה צורך להתייעץ על המסה בקור עבור מתיחת בטן תל אביב או בחיפה או מתעניינת בניתוח כירורגי מתיחת בטן תל אביב, כדאי לך ליצור קשר עם המרפאה של ד"ר רון עזריה. הוא בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית, כפי שיכולים להעיד אלפי לקוחות ומנותחים מרוצים.

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

מתיחת בטן ללא ניתוח

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582