072-33-80-582

תחומים נוספים

מתיחת בטן

מתיחת בטן הוא אחד הניתוחים השכיחים ביותר בכירורגיה אסתטי, והוא מתבצע תוך התאמה מלאה לצרכיו המדוייקים של המטופל, העדפותיו וכן מאפיינים ביולוגיים שונים. במרפאתנו מבצעים בהצלחה מרובה ניתוחי מתיחת בטן בשימוש בטכניקות המתקדמות והחדשניות ביותר. בצורה כזו ניתן ליהנות ממראה רענן, מתוח ואסתטי לתקופה ממושכת, – ולא להתבייש לחשוף את הבטן כלל.
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
מתיחת בטן, מהלך הניתוח ועוד

אוכלוסיית יעד

ניתוח מתיחת בטן נפוץ בעיקר בקרב נשים לאחר הריון ולידה. הדבר כולל מצב לאחר לידות רגילות או ניתוחים קיסריים. כמו כן, הניתוח מתאים גם למי שהשיל משקל רב מגופו וכתוצאה מכך סובל מעודפי עור משמעותיים. בעקבות ריבוי הניתוחים להצרת קיבה (טבעת, שרוול , מעקף), קבוצת מטופלים זו הולכת וגדלה.
 

שילוב שאיבת שומן

יש לא מעט מטופלים הבוחרים לשלב בין ניתוח מתיחת בטן לבין שאיבת שומן באיזור הבטן העליונה או המותניים. שאיבת השומן מאפשרת להיפטר מריכוזי השומן ביעילות, משפרת את הבטיחות בניתוח,  ומונעת את הצורך בניתוח חוזר לצורך שאיבת שומן וגם מאפשרת עיצוב מושלם של מרכז הגוף.
 
ניתוחי חזה
 
מתיחת בטן
 
ניתוחי פנים / אף
 
הצמדת אזניים
 

שירותים נוספים:


אם את/ה רוצה להיראות טוב, להרגיש טוב וליהנות מבטן מתוחה וחטובה לאורך זמן – אל תהססו!
פנו עוד היום למרפאותינו!

מתיחת בטן בטכניקה מודרנית


קיימת הקפדה על מס' מאפיינים:
  • מיקום הצלקת הניתוחית נמוך ככל האפשר ע"מ להימנע מחשיפה שלה בזמן לבישת תחתון או בגד ים.
  • יצירת טבור קטן, אסתטי, עם צלקת שקועה שאינה בולטת לעין.
  • תוספת שאיבת שומן באזורים פוטנציאלים (רום הבטן, מותניים), ע"מ להוסיף על המתיחה גם חיטוב.
  • תיקון בקעים (הרניות) במידת הצורך, בזמן מתיחת הבטן.

הסרת סינר
ניתוח הכולל כריתה מצומצמת של העור בתחתית הבטן. הניתוח מתאים למטופלות/ים עם עודפי עור ושומן בחלק התחתון של הבטן, ללא היפרדות בין השרירים וללא עודפי עור בבטן העליונה. 
 
מתיחת בטן מלאה
כוללת טיפול מקיף בשלושת מרכיבי דופן הבטן (שרירי הבטן, שכבת השומן והעור), במסגרתו מהדקים את שרירי הבטן, כורתים את עודפי השומן ומעצבים את עודפי העור והטבור - הניתוח הנפוץ ביותר.
 
מתיחת בטן היקפית
ניתוח הכולל עיצוב המותניים והחלק התחתון של הגב. הניתוח מתאים בעיקר למטופלים/ות לאחר ירידה ניכרת במשקל בהם קיימים עודפי עור היקפיים. 
 

סוגי מתיחת בטן

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582