072-33-80-582

מתיחת פנים הינו ניתוח אסתטי אשר תפקידו הוא להעניק לפנים מראה צעיר ורענן יותר. במהלך ניתוח מתיחת פנים מתבצעת למעשה הרמה של אזור הפנים והצוואר אשר צנחו ונפלו. מתיחת פנים הינו ניתוח מורכב אשר דורש מיומנות ורגישות, ובמהלכו המנתח מבצע הידוק של הרקמות והסרה של עודפי העור באזור. התוצאה היא מראה טבעי, צעיר ולא מנותח. אין ספק כי הצורך להישאר ולהרגיש צעיר בסופו של דבר מגיע לכולם, בדיוק לשם כך נועדה מתיחת פנים. פעמים רבות תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית, ושינה תקינה פשוט אינם מספיקים, גנטיקה והזמן נותנים את האותות שלהם. כמו כן, מומלץ וחשוב לבצע ייעוץ לפני הניתוח, זאת על מנת לעבור בדיקה ולבדוק התאמה. ד״ר ערן חדד הינו רופא מנתח בכיר אשר מתמחה בניתוחים אסתטיים רבים כגון מתיחת זרועות, מתיחת בטן, מתיחת עפעפיים ועוד. 

מתיחת זרועות

המטרה העיקרית של ניתוח מתיחת זרועות היא להיפטר מעודפי עור ולחטב את הזרועות. קיימים גורמים רבים ומגוונים לנפילת העור באזור הזרועות, הזדקנות, ירידה ניכרת במשקל, גנטיקה, ועוד. את עודפי העור ניתן בדרך כלל לראות בעיקר בחלק הפנימי של הזרועות, ובעיקר כאשר מרימים את היד. בהמלך הניתוח, עודפי עור אלה נעלמים, והמטופלת יכולה לזכות בזרועות חטובות ממש כמו בימי הנעורים. 

מתיחת בטן

ניתוח של מתיחת בטן הינו ניתוח בעל השפעות מידיות אשר משנות ברגע את המראה החיצוני של המטופלת, ואת הנראות באזור הבטן בפרט. לאחר הניתוח קווי המתאר באזור מתחדדים, הבטן נראה אסופה ומתוחה יותר, והמטופלת זוכה בביטחון עצמי גבוה יותר מיד. במהלך הניתוח מתבצעת הסרה של תאי שומן ועודפי עור אשר קיימים באזור, זאת על מנת לקבל מראה צעיר ומתוח. מדובר בניתוח אשר מתבצע בהרדמה כללית, ובדרך כלל כולל החלמה מהירה. ד״ר ערן חדד הינו מנתח בכיר ויושב ראש הוועדה העליונה באיגוד לכירורגיה אשר מתמחה בתחום האסתטיקה ובעל מרפאה פרטית. 

מתיחת עפעפיים

אין ספק כי עם השנים העור מאבד מהגמישות שלו, צונח ומאבד מהחיוניות. מגוון גורמים כמו גיל, זיהום אוויר, עישון, תזונה לקויה, גנטיקה ועוד יכולים להשפיע על כך. ניתוח מתיחת עפעפיים למעשה מסיר את העור הנפול והעודף באזור זה, ומעניק למטופלת מראה צעיר וזוהר יותר. 
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

מתיחת פנים

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582