072-33-80-582

ניתוחי חזה
 
מתיחת בטן
 
ניתוחי פנים / אף
 
הצמדת אזניים
 

שירותים נוספים:

הגדלת חזה

בתחום זה חשוב שלמנתח תהיה היכולת לבצע את הניתוח בכל הצורות, ע"מ שניתן יהיה להתאים את המראה הסופי ככל שניתן לשאיפות המטופלת. ראוי לציין ששאיפות המטופלת חשובות, אך לתכנון המנתח ושקלול הסיבוכים האפשריים משקל חשוב יותר. כאשר למטופלת יש כיסוי טוב של רקמת השד, ניתן להחדיר את שתלי הסיליקון מעל  השריר.

כאשר העובי מוגבל, יש לייצר כיסוי נוסף ולהחדיר את השתל מתחת לשריר. ניתן להחדיר שתלים בולטים יחסית, ע"מ להדגיש את החלק העליון של השדיים. ניתן להחדיר שתלים פחות בולטים, ע"מ להעניק מראה טבעי יותר. 
 

תחומים נוספים

ניתוחי חזה

ניתוחי החזה הם הניתוחים השכיחים ביותר בתחום הכירורגיה הקוסמטית.  הניתוחים כוללים עיצוב שד בדרכים שונות ומגוונות. ניתן להקטין או להגדיל שד, ניתן להרים את השד ולשנות את נפחו וניתן לשפר את הסימטריה בין השדיים.

ניתוחי חזה קיימים גם בגברים – תיקון גניקומסטיה (חזה נשי בגבר), ניתוח נפוץ מאוד בימינו. במרפאתנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של ניתוחי חזה בשיטות מתקדמות, בגישה רפואית מודרנית  ועם יחס אישי והתאמה מירבית לכל מטופל. 
 

סוגי ניתוחי חזה:

הרמת חזה עם או ללא שתל

ניתוח הרמת חזה מיועד לסייע לנשים עם שד נפול. במהלך הניתוח יוסרו עודפי העור הגורמים לצניחתו של השד.

התאמת הנפח מהווה מרכיב חשוב בניתוח – כאשר צניחת השד מלווה גם בחוסר התפתחות או בהעדר נפח, ניתן לשמר את נפח השד הקיים או להוסיף שתל סיליקון. כאשר נפח השד מספק, ניתן להשתמש ברקמת השד הקיימת, לעצב אותה מחדש ולהעניק למטופלת מראה אסתטי.  
 

הקטנת חזה

נשים בעלות חזה כבד ונפול, סובלות לעתים גם מבעיות רפואיות. ניתוח הקטנת חזה מאפשר לעצב את השד ולשדרג את המראה שלו אולם גם לשפר את התפקוד היומיומי. מטופלות לאחר הקטנת חזה מדווחות על הקלה בכאבי גב וצוואר, טשטוש סימני חריצה של החזייה והפחתת דלקות בעור באזור הקפל התת שדי. ניתן לבצע הקטנת חזה במגוון שיטות, אשר כולן מתבצעות במרפאתנו.  
 

החלפת שתלים

נשים שעברו הגדלת חזה, זקוקות לעיתים להחלפת השתלים. הסיבות להחלפת שתלים רבות ומגוונות.  שתי הסיבות העיקריות הן קרע של השתל, אשר אופייני יותר לשתלים אשר קיימים בשד למעלה מעשור והתכווצות קופסית. קופסית היא צלקת אשר נוצרת סביב כל שתל סיליקון בגופה של אישה.

צלקת זו מתקשה לעתים ויכולה לגרום לכאב ולעיוות של השד. סיבות נוספות להחלפת שתלים כוללות שינוי צורה של השד ופגיעה במראה האסתטי, היפוך של השתל ועוד. 
 

חזה לא סימטרי

השדיים אינן סימטריות באופן מלא בכל אישה. לעתים, א-סימטריה זו בולטת לעין ומצריכה תיקון. הסיבות לכך שונות ומגוונות וכוללות בעיות מולדות וגנטיות.

תנודות במשקל, הריון והנקה וקיום שתלים ישנים בשדיים. הניסיון הרב שנצבר במרפאתנו בתחום ניתוחי השדיים, מאפשר תיקון א-סימטריה המותאם לכל מטופלת באופן אישי. 
 

שחזור ותיקון שד ופטמה

הטיפולים לסרטן השד מגוננים מאוד, אך כוללים תמיד מרכיב כירורגי להסרת הגידול. שחזור השד ועיצובו מתבצע לעתים באותו ניתוח בזמן הסרת הגידול, או לפעמים באופן מאוחר.  מטרת הניתוח היא להעניק לשד מראה אסתטי. שחזור קומפלקס הפטמה והעטרה מתבצע בד"כ מס' חודשים לאחר שחזור השד והטיפולים הנלווים.


רוצים ליהנות מחזה בגודל ובצורה שאתם רוצים, בדיוק כפי שאתם רוצים אותו?

במרפאתנו תוכלו להגשים את החלום!
לפרטים נוספים צרו עמנו קשר

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582