072-33-80-582

ניתוח אף לנשים, בייחוד לנשים צעירות, יכול להיות צעד משמעותי מאוד ואף משנה חיים. ולא מדובר אך ורק על ניתוח אף לנשים שקשור לאסתטיקה אלא לעתים יש סיבה רפואית לניתוח מן הסוג הזה.

היחס שלנו כלפי אפינו הוא פקטור להערכה עצמית ולבטחון עצמי, במיוחד בגילאים צעירים. אין סיבה לאף אשה ולא משנה מה גילה, לחוש שלא בנוח עם מראה האף שלה. המתנה הכי טובה שאותן נשים יכולות להעניק לעצמן היא ניתוח אף לנשים. ד"ר ערן חדד הוא מנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "אסף הרופא", ובעל מרפאה פרטית הממוקמת בשכונת רמת החייל בתל אביב, שם הוא מבצע מגוון ניתוחים אסתטיים, ביניהם ניתוח אף לנשים. כל מי שמעוניינת לבצע ניתוח אף במרכז, מוזמנת לפגישת הכרות ויעוץ במרפאתו של ד"ר ערן חדד. ניתוח אף במרכז נחשב לניתוח קל ואין סיבה לחשוש ממנו. במסגרת התמחותו ברפואה אסתטית, ד"ר חדד מבצע ניתוחים במגוון תחומים, ביניהם, ניתוח אף פלסטי, ניתוחי הגדלת והקטנת חזה, ניתוחים לעיצוב הגוף, ניתוחים לשיפור מראה הפנים ופעולות שאינן כירורגיות להצערת הפנים. ד"ר ערן חדד הוא חבר באיגוד הישראלי ומשמש כיו"ר הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית.

במרפאת הפלסטיקה המובילה של ד"ר ערן חדד ניתן לקבל יעוץ מקצועי במגוון נושאים הקשורים לניתוחים פלסטיים, הרמת, הגדלת והקטנת חזה, ניתוחי אף, אזניים ועוד. במרפאה של ד"ר ערן חדד, מוענקים מגוון רחב של ניתוחים אסתטיים. עם הנסיון והוותק של ד"ר ערן חדד, כל מטופל ומטופלת זוכים לטיפול הטוב ביותר תוך התאמה לצרכים אישיים של כל אחת ואחד. ד"ר ערן חדד עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה המודרנית אשר יחד עם הנסיון המקצועי שלו הופכים אותו לאחד המנתחים המובילים בתחום האסתטיקה בארץ.

ניתוח אף פלסטי וכן ניתוח אף בתל אביב אצל ד"ר ערן חדד יהיה הצעד הכי נכון שתעשו, אם כבר הגעתם/ן להחלטה לעשות ניתוח אף.

גם אם הינכם/ן עדיין מתלבטים/ות, כדאי להגיע ליעוץ מקצועי אצל ד"ר חדד על מנת בסופו של דבר לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם/ן. ניתוח אף בתל אביב עושים רק בידיו המיומנות של ד"ר ערן חדד. אז ברכות למי שכבר הגיע/ה להחלטה, אתם/ן בידיים טובות.

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח אף לנשים

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582