072-33-80-582

ניתוח גניקומסטיה נועד לתת מענה לשדיים מוגדלים אצל הגבר. מדובר בתופעה אשר מופיעה אצל למעלה מארבעים אחוז מהגברים בישראל, ומתאפיינת בתסמינים של חוסר ביטחון ודימוי עצמי נמוך. המטרה העקרית של ניתוח גניקומסטיה הינה למעשה להשיב לגבר את הביטחון העצמי, זאת באמצעות תהליך כירורגי פשוט יחסית ובעל החלמה מהירה. גניקומסטיה נגרמת כתוצאה מריבוי בלוטות חלב, ממש כמו שקורה אצל נשים, וכיום התוצאה הטובה והאפקטיבית ביותר היא ניתוח גניקומסטיה. פורטל הפלסטיקה של ישראל הינה מרפאה מקצועית אשר מתמחה בניתוחים אסתטיים כגון ניתוח גניקומסטיה, 

גניקומסטיה

גניקומסטיה הינה תופעה אשר באה לידי ביטוי בחזה גברי בולט יותר מהמקובל או מהנורמה, כמו כן פעמים רבות התופעה מלווה בפטמות בעלות מראה שפיצי ונפוחות במיוחד, אשר בולטות אף מתחת לחולצה. גברים רבים חווים חוסר ביטחון בעקבות תסמינים אלה, והתחושה של החזה הנשי שמתקבלת, לכן רבים פונים אל ניתוח אסתטי אשר פותר את הבעיה הרפואית במהירות, ומשיבה את הביטחון העצמי ברגע. כמו כן, מדובר על תהליך החלמה קצר ופשוט במיוחד אשר אינו מצריך הפרעה בשגרת העבודה. 

ניתוח חזה לגבר

ניתוח חזה לגבר הינו תהליך כירורגי אשר נעשה בהרדמה מלאה ונחשב לניתוח בעל החלמה מהירה וקלה. כמו כן, לאחר חמישה עד שבעה ימים ניתן לחזור לשגרה מלאה כאשר מטופלים מדווחים על כאב קל בלבד. הניתוח למעשה שואב את הרקמה השומנית באמצעות פתח קטן בבית השחי, ומסיר את הרקמה הבלוטית אשר אחראית על הבליטה באזור. מדובר בניתוח ללא צלקות או סימנים נראים לעין, ולאחר כחודש מהניתוח ניתן לראות שינוי משמעותי ולקבל בחזרה את מראה החזה הגברי. 

ניתוח חזה לא סימטרי

תופעה של אסימטריה בחזה ניתנת לפתור היום בקלות רבה באמצעות ניתוח חזה לא סימטרי. מדובר בתופעה אשר אינה בהכרח קשורה לגיל, אך יכולה לעורר חוסר ביטחון מצד המטופלת. תיקון מקצועי של חזה לא סימטרי הינו תהליך מורכב אשר דורש מומחיות ברמה הגבוהה ביותר וניסיון רב. מדובר בניתוח מורכב יותר מניתוח הגדלת חזה שגרתי, זאת מכיוון שכל צד מצריך טיפול שונה. ד"ר ערן חדד בעל מרפאה מקצועית במרכז הארץ והבעלים של פורטל הפלסטיקה של ישראל מציע מגוון ניתוחים אסתטיים ברמה המקצועית והטובה ביותר. 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח גניקומסטיה

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582