072-33-80-582

ניתוח הגדלת חזה הינו הניתוח השכיח ביותר כיום בעולם ובישראל בתחום האסתטיקה. כמו כן, מטופלות אשר עברו ניתוח הגדלת חזה מדווחות על אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד ושביעות רצון. המטרה העיקרית של ניתוח הגדלת חזה היא להעניק לחזה מראה סימטרי, אסתטי ונשי, זאת באמצעות הגדלתו על ידי שתלי סיליקון איכותיים. כמו כן, מבנה החזה שונה מאישה לאישה, לכן קיימת חשיבות רבה לבחירה נכונה של סוג השתל לפני תהליך קריטי כמו ניתוח הגדלת חזה. חשוב במיוחד לבצע פגישת ייעוץ לפני הניתוח, במהלכה מתבצעת בדיקה מקיפה, מדידה, ואבחון מקצועי מצד המנתח. ד״ר ערן חדד מנהל זה שנים את פורטל הפלסטיקה של ישראל והינו מנתח בכיר אשר מציע היצע מגוון של ניתוחים אסתטיים, בניהם ניתוח הרמת חזה, ניתוח עבור חזה לא סימטרי ועוד. 

ניתוח הרמת חזה

בעקבות אובדן הגמישות של העור, כוח הכבידה, לידות והריונות, נשים רבות מתלוננות על נפילת חזה ושינוי דרסטי במראה החזה שלהן. מדובר בתופעה אשר מתאפיינת בתסמינים כמו איבוד הצורה הטבעית והמוצקה של החזה. בעקבות כך ניתוח הרמת חזה הפך לנפוץ במיוחד בקרב נשים רבות, והוא מעניק פתרון אפקטיבי ואיכותי. כמו כן, במהלך הניתוח מתבצעת הרמה של השדיים, אשר מעניקה באופן מיידי מראה אסתטי ומוצק יותר. מטפלות מדווחות כי לאחר הניתוח ישנה עלייה ניכרת בביטחון העצמי.

הרמת חזה

הרמת חזה הינו תהליך כירורגי מורכב אשר דורש ידע מעמיק, ניסיון ומקצועיות ומטרתו לעצב מחדש את מראה השדיים, למקם מחדש את מיקום הפטמות ולעצב את השדיים לכדי מראה נשי, אסתטי ועגלגל. פורטל הפלסטיקה של ישראל הינה מרפאה מקצועית אשר מנוהלת על ידי ד״ר ערן חדד, ומציעה לקהל המטופלים היצע רב של ניתוחיים אסתטיים מקצועיים אשר מתבצעים על ידי ד״ר חדד, מנתח בכיר, יושב ראש הועדה העליונה באיגוד לכירורגיה פלסטית בישראל, וחבר באיגוד הישראלי. 

חזה לא סימטרי

חזה לא סימטרי הינו מצב של אי סימטריה באזור החזה אשר יכול להתבטא במגוון דרכים כאשר הנפוצה מביניהן היא שד גדול יותר מהשד השני. כמו כן, ישנם מקרים בהם גם הפטמות אינן זהות בגודלן. מדובר בתופעה נפוצה במיוחד בקרב נשים רבות, וכיום למעלה מתשעים אחוזים מהנשים סובלת מחזה לא סימטרי ברמה כזו או אחרת. 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח הגדלת חזה

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582