072-33-80-582

הזמן המודרני מאופיין במירוץ בלתי נגמר אחר השלמות. לצערי אנחנו מחפשים את השלמות החיצונית ללא הרף מבלי לפנות זמן לחיפוש השלמות הפנימית. אבל זה נושא למאמר אחר. אם חושבים על מירוץ השלמות הזה הרי שהוא די מובן. אנחנו הרי שופטים עם העיניים ומשך השיפוט שלנו והסטנדרטים המאד נוקשים שלו לעיתים רבות לא מאפשרים בכלל הזדמנות לשפיטה של האדם הפנימי ואופיו של האדם. כלומר אנחנו פוסלים את האדם או האישה העומדים מולנו לפני שבכלל היתה לנו ההזדמנות להכירם באמת. והחמור הוא שאנחנו עושים את זה מרצוננו החופשי. כך הדבר שבהחלט מובן הצורך שלנו להיראות הכי טוב שניתן בכדי לקבל את העבודה הנחשקת, להיות מוקפים בחברים או להשיג את בן או בת הזוג הכי "שווים". 

מה התוצאה - מירוץ השלמות. המירוץ האין סופי להשיג שלמות פיזית. להיות הכי יפים והכי צעירים. לנצח את תלאות החיים והזמן. וכאן נכנסת תעשיית הניתוחים הפלסטיים המשגשגת. פעם תעשייה לעשירים בלבד הפכה לתעשייה לכל דורש או במקרה שלנו לכל דורשת. וכאשר יש כל כך הרבה ביקוש ברור שיהיה הרבה מאד היצע. אבל לא כולם יכולים להיות מנתחים פלסטיים מעולים וכאשר יש הרבה כסף על השולחן ישנם הרבה קיצורי דרך. השפעה אחרת של הוזלת שירותי הפלסטיקה האסטתית היא חזרה על ניתוחי השתלה כדוגמה, שאו שלא יצאו טוב מקצועית או שהחלטנו שהתוצאה לא השיגה את התוצאות המבוקשת ואנחנו רוצים הקצנה. 

וכאן אנחנו פוגשים ניתוחים כגון ניתוח החלפת שתל. כן. ניתוח החלפת שתל חזה לדוגמה שהוכנס ויש צורך להחליפו מסיבות שונות. זהו ניתוח החלפת שתל בחזה, ניתוח החלפת שתלים וכאמור ניתוח החלפת שתלים בחזה. אלו הם הניתוחים הכי מבוקשים כניתוחים שניים. ניתוחי הרמת חזה או הגדלת חזה הם ניתוחי הפלסטיקה השכיחים ביותר ולכן ניתוח החלפת שתל לדוגמא הוא הניתוח הכי נפוץ כהמשך לניתוחים אלו. 

הכירו את פורטל הפלסטיקה של ישראל. בפורטל הפלסטיקה של ישראל תמצאו את כלל הניתוחים הללו הנעשים בידי הידיים המקצועיות ביותר. ניתוח החלפת שתל בחזה, ניתוח החלפת שתלים בחזה וניתוח החלפת שתלים באופן כללי או ניתוח החלפת שתל. אל תהמרו. צרו קשר עם פורטל הפלסטיקה של ישראל עוד היום. בהצלחה. 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח החלפת שתל

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582