072-33-80-582

ניתוחים פלסטיים הפכו כבר לכמעט משהו שבשגרה. ממש כמו נסיעה לחו"ל. פעם חופשה בחו"ל היתה פרווילגיה של עשירים או של מעמד הביניים הגבוה בלבד אבל היום כבר שכבות מאד גדולות של האוכלוסיה יכולים להרשות לעצמם חופשה קצרה בחו"ל. אותו דבר עם תחום הניתוחים הפלסטיים. פעם, תעשייה של עשירים ולעשירים בלבד. היום, יותר ויותר אנשים יכולים להיכנס מתחת לסכין המנתחים ולשנות את אותו הדבר שמונע מהם חיים מאושרים ומלאי בטחון עצמי. בצדק או שלא בצדק, כל אחד ואחת מנקודת מבטם, אנחנו מקדישים המון זמן ותשומת לב לחלקי גוף אם ניתן לומר שאינם מספיק מושלמים עבורינו.

לעיתים נראה שאצל חלק מאיתנו, במיוחד המין הנשי, זה קצת מוגזם אבל מצד שני, אנחנו חיים בתקופה שכל מה שמשודר לנו זה שלמות והצורך להגיע לשלמות פיזית בכדי שנוכל להגשים את חלומותינו. אם רק יהיה לנו חזה יותר גדול או קטן, אף יותר ישר, עור יותר צעיר, מותניים יותר צרות, נוכל לקבל כל עבודה שנרצה ולצאת לאיזה דייטים שנרצה עם איזו או איזה בני זוג שנרצה. 

ובעקבות הביקוש, קמו להן עשרות ומאות מרפאות שמציעות ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה. בגלל ההיצע הרחב ירדו כאמור המחירים אבל נכנסו לתחום רופאים ומרפאות שניתן לומר שאני אישית לא הייתי נכנס אליהן. לא הייתי מהמר. אבל ישנן מרפאות מעולות. אחת מהן היא פורטל הפלסטיקה של ישראל. מרפאה המציעה ניתוח הקטנת חזה בתל אביב, ניתוח הקטנת חזה לגבר, ועוד ניתוחים פלסטיים רבים. ישנן המון בנות ובנים שלא מרוצים מגודל החזה שלהם. לרוב רוצים להגדיל אם מדובר בבנות אבל לעיתים רוצים להקטין. אצל גברים מדובר ב"חזה נשי". ואז מחפשים מילות חיפוש כמו ניתוח הקטנת חזה בתל אביב, נתוח הקטנת חזה לגבר, ניתוח הקטנת חזה במרכז או ניתוח הקטנת חזה לגבר במרכז.

מהיום במקום לכתוב מילות חיפוש אלו ניתוח הקטנת חזה בתל אביב,  ניתוח הקטנת חזה במרכז או ניתוח הקטנת חזה לגבר במרכז, התקשרו מייד לפורטל הפלסטיקה של ישראל. ניתוח הקטנת חזה בתל אביב עושים בפורטל הפלסטיקה של ישראל. אל תהמרו על גופכם ועל חייכם. צרו קשר ראשוני והתחילו את המסע לשינוי. בהצלחה. 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח הקטנת חזה בתל אביב

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582