072-33-80-582

כשמדובר על ניתוח הרמת חזה מחיר זה לא השיקול היחיד


בעת האחרונה במנוע החיפוש של גוגל ישנה עלייה בחיפוש של המונח, ניתוח הרמת חזה מחיר. הסיבה לכך שנשים רבות מתעניינות במונח קשור לשינויים שהן חוות במראה החזה שלהן עם ההתבגרות וההשפעות של הלידה, ההיריון וההנקה על מבנה החזה ואובדן האלסטיות שלו.

מטרת הניתוח


מטרת ניתוח הרמת חזה והקטנה היא להעניק לחזה נפח וצורה ולעצב מחדש את החזה הנשי באופן שהוא מוצק וזקור. הניתוח מאפשר למנתח לאסוף את העור הרפוי סביב הפטמה. ניתוח הרמת חזה ללא שתל יתבצע בהרדמה כללית ובמהלך הרמת החזה ההגדלה תתבצע עם שומן או רקמה עצמית.

בחירת מנתח.


הליכים אסתטיים, כמו ניתוח הרמת חזה ללא שתל, הם הליכים כירורגיים ולכן כשאנחנו בוחרים את הרופא שיבצע ניתוח הרמת חזה מחיר לא צריך להיות השיקול היחיד בקבלת ההחלטה. צריך לבדוק את הוותק והניסיון של המנתח שיבצע את הניתוח. המנתח בוחר בשיטה זו כאשר יש נפח שד במידה מספיקה וצניחת השד היא קטנה יחסית. בהליך הוא מסיר את עודפי העור, אוסף מחדש את הרקמה ומעביר את הפטמה למקום גבוה יותר בשד.

שימוש בשתלים


השיטה הנפוצה להרמת החזה כיום הוא ניתוח הרמת חזה עם שתל ההליך מיועד לשדיים בגודל בינוני או קטן ונועד להוסיף נפח בהרמה. בהליך זה השתל מוכנס מתחת או מעל לשריר. מכיוון שבכל  ניתוח הרמת חזה עם שתל יש באופן טבעי הקטנה של החזה, מוספים את השתלים על מנת להוסיף משקל שיגדיל את השדיים ויגרום לעור להיות מתוח ודק לאורך הזמן.

שמירה על תוצאות הניתוח


לאחר ניתוח ההרמה חזה ניתן לראות מיד את התוצאות. התפרים ייעלמו בתוך כשנה וישאירו פס עדין בלבד. עם זאת על מנת למנוע צניחה חוזרת יש ללבוש חזייה תומכת.

ניתוח הרמת חזה מחיר מיוחד עם ד"ר רון עזריה


אם את חשה צורך להתייעץ על ניתוח הרמת חזה מחיר או רוצה מידע נוסף על ניתוח הרמת חזה והקטנה כדאי לך ליצור קשר עם המרפאה של ד"ר רון עזריה. הוא נחשב לרופא מנוסה ומנתח מוביל בתחומו. ד"ר רון עזריה, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית, כפי שיכולים להעיד אלפי לקוחות מרוצים.

 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח הרמת חזה מחיר

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582