072-33-80-582

יש לכם קפלי עור גדולים בגוף? אם יש לכם קפלי עור אשר מופיעים בגוף מכל סיבה שהיא כמו הריון, ירידה משמעותית במשקל או סיבה גנטית, כדאי לכם לשקול ברצינות ביצוע ניתוח  למתיחת העור.

אם אתם גרים באיזור מרכז הארץ, תוכלו לבצע ניתוח מתיחת זרועות במרכז עם רופאים מומחים בכירורגיה פלסטית. הטיפול מותאם למצב המטופל או המטופלת ושיטת  המתיחה נקבעת על-פי חוות דעת של רופא מומחה לכירורגיה פלסטית. 
 
ניתוח מתיחת זרועות לעיצוב הגוף
 
איזו אישה לא רוצה זרועות מוצקות? איזור "המלח פלפל" בזרועות הידיים אצל נשים, ממוקם על השריר של היד האחורית. באמצעות ניתוח מתיחת זרועות מקצועי, אפשר להגיע לתוצאות  הרצויות לכן באיזור היד האחורית ולהינות מזרועות מוצוקות ואסתטיות.  
 
טיפול בעודפי עור לאחר דיאטה
 
נכנסתם לעולם הבריאות, התזונה והספורט? הצלחתם לרדת בצורה משמעותית במהלך הדיאטה? זה הזמן לקבוע טיפול בעודפי עור לאחר דיאטה. נשים וגברים אשר סבלו מעודף משקל  משמעותי, יתכן ויסבלו מעור עודף אשר מפריע לא רק אסתטית אלא גם הגיינית ובריאותית למטופל. אם אתם סובלים מעודפי עור הניכרים לעין בצורה משמעותית, אל תהססו וקבעו תור  למרפאת מומחים לרפואה אסתטית מתקדמת. 
 
הצלחה בדיאטה היא דבר נפלא לאנשים אשר סבלו רוב שנות חייהם מעודף משקל משמעותי או קיצוני. אם הגעתם לשלב שהורדתם בו את המשקל העודף, כל מה שנותר לכם לעשות הוא  לשמר את ההתנהלות הבריאה שלכם ולהזמין תור לניתוח הסרת העור העודף. 
 
איפה מבצעים טיפול בעודפי עור לאחר הריון או לאחר דיאטה? 
 
אם קיבלתם החלטה לבצע טיפול בעודפי עור לאחר הריון או לאחר דיאטה, אתם מוזמנים לפנות לפורטל הפלסטיקה של ישראל ולתאם עם ד"ר ערן חדד בדיקה ראשונית לאבחון מצב העור העודף. חשוב לדעת כי מתיחת העור יכולה לתת מענה מדהים לעודפי העור אך לעיתים, בכדי להגיע לתוצאות אופטימליות, יש צורך בלבצע גם שאיבת שומן המותאמת במיוחד למצב הגוף של 
המטופל. 
 
פורטל הפלסטיקה של ישראל מציע - ניתוח מתיחת זרועות במרכז 
 
המרפאה המקצועית של ד"ר ערן חדד מבצעת בדיקות אבחון ראשוני ברמה הגבוהה ביותר, בכדי לקבוע עבורכם טיפול מתאים ובהתאם למצב הגוף ולצרכים והרצונות שלכם. 
פורטל הפלסטיקה של ישראל מאפשר לכם לתאם תור לניתוח מתיחת זרועות במרכז הארץ ולכל ניתוח אחר בתחום מתיחות הבטן עם ד"ר ערן חדד הנחשב לאחד המומחים המובילים כיום 
לכירורגיה פלסטית. 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח מתיחת זרועות במרכז

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582