072-33-80-582

מי צריך את זה?
ניתוחי האף נמנים עם הניתוחים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר. אלפי ישראלים עובדים ניתוח אף בת"א ובישראל בכלל, גם מסיבות בריאותיות כפי שיוסבר בהמשך. מהן הסיבות לביצוע ניתוח באף? אילו סוגי ניתוחים נוספים מתבצעים על ידי כירורגים פלסטיים מומחים? היכן ניתן לבצע ניתוח החלפת שתלים במרכז או ניתוחים פלסטיים אחרים על ידי מומחים מהשורה הראשונה? להלן התשובות.

ניתוח אף בת"א – מי צריך את זה ולמה
כשמדובר בניתוחים פלסטיים, קרי ניתוח המבוצע על ידי כירורגים פלסטיים מומחים, היזמה לביצוע ניתוח אף בת"א, כמו גם ניתוח הצמדת אוזניים בתל אביב, ניתוח מתיחת זרועות בתל אביב ובמקומות אחרים בארץ, היא בדרך כלל של המנותחים. במרבית המקרים, היזמה היא תוצאה של הרצון שלהם לערוך שינוי כל שהוא במראה החיצוני.

בעולם שבו טרם הומצא הניתוח הפלסטי, או כאשר רמת הבטיחות בניתוח כזה לא היתה גבוהה, רק מספר קטן של אנשים יזמו ניתוח כזה. גם העלויות הגבוהות צמצמו מראש את קהל הלקוחות. נכון להיום, המצב שונה בתכלית כמעט בכל אחד מהפרמטרים שהוזכרו.

ואולם במקרים מסוימים, ההתערבות הכירורגית נדרשת גם מסיבה רפואית, בנוסף על העניין האסתטי. כך למשל, ניתוח אף בת"א עשוי לכלול תיקון של מחיצת האף, במטרה לשפר את הנשימה של המנותח, אם המחיצה ניזוקה בעקבות פגיעה. ניתוח החלפת שתלים בתל אביב עשוי גם הוא להיות כורח בריאותי, בעיקר כשמדובר בשתלים ישנים שהימנעות מהחלפה שלהם עלולה להזיק. 

ניתוח החלפת שתלים במרכז וניתוחים פלסטיים נוספים
בנוסף לביצוע ניתוח אף בת"א, מתבצעים בישראל עוד אלפי ניתוחים פלסטיים אחרים בשנה. חלק ניכר מהם קשור בהגדלת החזה או הקטנה שלו, כמו גם ניתוח החלפת שתלים בתל אביב ובמרכז הארץ, ניתוח מתיחת זרועות בתל אביב או ניתוח הצמדת אוזניים בתל אביב, שהמניעים לביצוע שלו הם אסתטיים בלבד.

צורת האוזניים איננה משפיעה בשום צורה שהיא על התפקוד שלהן, וההצמדה שלהן נובעת מתחושת נחיתות בגלל צורתן. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא רק נשים עוברות ניתוחים פלסטיים, אלא גם גברים רבים. 

אנשי המקצוע המיומנים של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, מתמחים בביצוע ניתוח אף בת"א, ניתוח מתיחת זרועות בתל אביב ובישראל בכלל. זאת, נוסף על ניתוחים קוסמטיים ובריאותיים אחרים, בפנים ובחלקים אחרים בגוף. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד ראשון לשיפור המראה החיצוני וההרגשה שלך. 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח מתיחת זרועות בתל אביב

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582