072-33-80-582

למי זה מתאים ומתי?
ניתוח מתיחת יריכיים נועד להסרת עור מיותר באזור. ניתוחים כאמור נדרשים לרוב עם הגיל, בדומה לביצוע ניתוח מתיחת עפעפיים בתל אביב, או לצורך בביצוע ניתוחי הרמת חזה בת"א. גם אנשים שהמשקל שלהם לאורך כל חייהם היה ממוצע, עשויים להזדקק לטיפול כזה, מטעמים בריאותיים דווקא. זאת, בעקבות ההתרופפות של העור, בעיקר בחלקים הפנימיים ביריכיים, שעלול להפוך לבעיה לא פשוטה. כיצד נוצרים עודפי עור באזור היריכיים? אילו סיכונים כרוכים בעור המיותר ביריכיים? כיצד ניתן להסיר את העור המיותר?  

עודפי עור ביריכיים – כיצד הם נוצרים
אנשים צעירים נוטים להיות פעילים יותר. הם הולכים יותר, זזים יותר ומטבע הדברים – משתמשים יותר בשרירי הרגליים. כיון שכך, העור מתוח יותר ופחות מפריע לתפקוד היום יומי. ניתוח מתיחת יריכיים, כמו גם ניתוח הרמת חזה במרכז, נדרשים במקרים שבהם, בעיקר מפאת חוסר פעילות, נוצרים עודפי עור ביריכיים, או שהחזה מידלדל.

ככל שהירידה ברמת הפעילות גדולה יותר, כך הסיכויים להיווצרות עודפי עור כאמור הם גבוהים יותר. סיבה נוספת המגדילה את הסיכויים להיווצרות עור עודף, היא השמנת יתר. בחלק מהמקרים, נוצרים עודפי עור באופן אוטומטי. במקרים אחרים, יריכיים שמנות נוטות להתחכך האחת ברעותה, מה שעלול ליצור סיבוכים בריאותיים שונים.

הימנעות מביצוע ניתוח מתיחת יריכיים וסיבוכים בריאותיים אפשריים 
עודפי עור באזור הירכיים, יוצרים באופן טבעי חיכוך מתמיד בין שתי הרגליים. לכאורה, מדובר בעניין טריוויאלי, למעשה, החיכוך עלול ליצור תופעות לא נעימות. זה מתחיל בשפשפת שלא נגמרת, והופך עם הזמן לפצעים שרק הולכים ומחמירים, ולא מגלידים. זאת, בגלל החיכוך המתמיד. כאמור, מדובר בתופעה המתגברת עם הגיל. הפיתרון, בדמות ביצוע מתיחה לשרירי היריכיים, או טיפול בבעיות אחרות כגון ניתוח מתיחת עפעפיים בתל אביב, הוא פשוט מאד יחסית.

אם יש לך רצון לעבור ניתוח מתיחת יריכיים שיקל מאד על החיים, כמו גם ניתוח הרמת חזה במרכז לשיפור שלהם, זה המקום עבורך. המקצוענים של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, מסייעים לכל לקוח לבחור את הטיפול המתאים והטוב ביותר עבורו. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון לקראת ניתוח הרמת חזה בת"א, ועוד מגוון טיפולים איכותיים.
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח מתיחת יריכיים

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582