072-33-80-582

ניתוח להרמה של העפעפיים מתאים הן לגברים והן לנשים ונחשב לאחד הניתוחים הפופולריים בישראל בתחום האסתטיקה של הפנים. אם אתם גרים באיזור המרכז, תוכלו להגיע למרפאה  מקצועית המתמחה בכירורגיה אסתטית ולהינות מניתוחים אסתטיים מתקדמים. ניתוח מתיחת עפעפיים במרכז מאפשר לכם לקבל מראה צעיר ורענן של העיניים מבחינה אסתטית ויכול גם  לסייע בראייה למבוגרים במקרים בהם עודפי העור מפריעים לראיה. 
 
ניתוח מתיחת עפעפיים בתל אביב
 
בעיר תל אביב תוכלו למצוא את אחת המרפאות המקצועיות ביותר לניתוחים אסתטיים בפנים. מלבד הניתוחים למתיחת פנים, צוואר ואף, ניתוח מתיחת עפעפיים בתל אביב נחשב לאחד הניתוחים היעילים עם תהליך החלמה מהניתוח הנמשך כ-7 ימים סך הכל. 
 
מה לוודא לפני ניתוח מתיחת עפעפיים?
 
לפני שאתם מגיעים לבצע ניתוח מתיחת עפעפיים, כדאי שתוודאו כי הטיפול מותאם למצב הבריאותי שלכם. אם אתם נמצאים בטיפול תרופתי קבוע, חשוב להעביר את כל המידע לרופא  במרפאה לניתוחים פלסטיים. ההיסטוריה הרפואית שלכם היא רלוונטית מאוד לכל ניתוח ולכן יש להגיע עם כל המסמכים הרפואיים לבדיקה הראשונית למצב העפעפיים שלכם. 
 
איפה מומלץ לבצע ניתוח מתיחת צוואר ועפעפיים?
 
המרפאה המומלצת ביותר לביצוע ניתוח מתיחת צוואר ועפעפיים היא המרפאה לכירורגיה פלסטית של ד"ר ערן חדד. ד"ר ערן חדד וצוותו הקימו עבורכם את פורטל הפלסטיקה של ישראל בכדי  שתוכלו לקבל תוכן נגיש ומקצועי לכל הניתוחים הפלסטיים המתקדמים ביותר היום. ד"ר ערן חדד הוא רופא בכיר ביחידה לכירורגיה פלסטית בבית החולים אסף הרופא ונחשב לאחד הרופאים  לכירורגיה פלסטית המובילים בתחום. 
 
המרפאה הפרטית של ד"ר ערן חדד ממוקמת בשכונת רמת החייל בצפון העיר תל אביב והיא מטפלת בלקוחות, גברים ונשים, מכל רחבי הארץ! למרפאה של ד"ר ערן חדד מגיעים ומגיעות  מטופלים ומטופלות לניתוח מתיחת עפעפיים במרכז ניתוחי מהמתקדמים ביותר בישראל. 
 
ניתוח מתיחת עפעפיים במרכז דרך פורטל הפלסטיקה של ישראל
 
פורטל הפלסטיקה של ישראל הוא המקור המידע האמין ביותר שתמצאו על ניתוחים פלסטיים מתקדמים. ד"ר ערן חדד מזמין אתכם לקרוא מידע על הניתוחים המקצועיים של המרפאה  ברמת החייל ולתאם בדיקה ראשונית ללא התחייבות, דרך האתר. צוות המרפאה של ד"ר ערן חדד ישמח לתאם עבורכם יום ושעה המתאימים לכם ביותר לבדיקה! 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח מתיחת עפעפיים במרכז

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582