072-33-80-582

בעשורים האחרונים הפכה העיר תל אביב למטרופולין מהשורה הראשונה בעולם. העיר ללא הפסקה הפכה ליעד מועדף לבילוי למגוון סוגי אוכלוסיה מהארץ ומחו"ל. בנוסף, נוהרים אליה צעירים, משכילים ובעלי מקצועות חופשיים, הנמשכים לאורח החיים התוסס שהעיר הזאת מציעה.

חלק מאורח החיים כולל את האפשרות לעבור ניתוח מתיחת פנים במרכז אצל מיטב המומחים, בלא צורך להסתתר או להצטדק. זאת, בנוסף לניתוחים פלסטיים שונים כגון ניתוח מתיחת צוואר בתל אביב, שהפך פופולארי בקרב נשים המעוניינות להחזיר לעצמם מראה צעיר ואנרגטי. 

ניתוח מתיחת פנים בת"א – מי עושה אותו ולמה
ניתוח מתיחת פנים בתל אביב הוא המונח הכללי המתאר ניתוחים פלסטיים המשנים את המראה של חלק אחד או יותר מהם. עם הניתוחים הפופולאריים במסגרת הזאת ניתן למנות ניתוחי אף, ניתוחים בשפתיים, הרמת גבות ומתיחת פנים. ניתוח מתיחת צוואר בתל אביב מתבצע לעיתים קרובות כחלק משינוי כללי במראה, ובהמשך ישיר לניתוחי פנים שונים. בלא מעט מקרים, ניתוח מתיחת פנים במרכז כוללים גם הצמדת אוזניים - ניתוח פופולארי, קל יחסית לביצוע ויחד עם זאת גורם לשינוי משמעותי במראה הכללי. 

ניתוח מתיחת פנים במרכז – מתי הם הכרחיים
בדרך כלל, ניתוח מתיחת פנים בת"א ובכלל, הינו ניתוח שהיוזמים שלו הם דווקא המנותח או המנותחת, שאינם מרוצים מהמראה הכללי שלהם, או של חלק מהפנים. ניתוח מתיחת פנים במרכז כולל גם ניתוחים בחלקים נוספים, כאמור לעיל. עם זאת, ישנם מצבים שבהם הניתוח הוא ממש מחויב המציאות. דוגמה אחת של ניתוח הכרחי הוא הרמת עפעפיים שמוטים.

בדרך כלל, מי שמגיעים לניתוח הם אנשים שמסיבות שונות העפעפיים שלהם שמוטות עד כדי כך שהם פשוט מפריעים לראייה. עבור מי שהעיסוק שלו הוא נהיגה, למשל, ניתוח כזה הוא פשוט הכרחי, כיון שעפעפיים שמוטות פוגעות במרחב הראייה ומסכנות את הנהג ואת סביבתו.  

אם יש בכוונתך לעבור ניתוח מתיחת פנים במרכז לשיפור המראה וההרגשה, זה המקום עבורך. המקצוענים של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, יסייעו לך לבחור את הטיפול המתאים והטוב ביותר עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון לקראת ניתוח מתיחת פנים בתל אביב שיבוצע על ידי אנשי מקצוע ורופאים מנוסים ומצליחים. 
 
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח מתיחת פנים במרכז

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582