072-33-80-582

גרות באיזור תל אביב ומחפשות רופא לניתוחים למתיחת פנים? ניתוח מתיחת פנים בתל אביב, תוכלו לבצע במרפאת מומחים לכירורגיה אסתטית מהמתקדמות בישראל.

הניתוח למתיחת העור בפנים מתמקד בהידוק העור בצורה יעילה ומדוייקת באיזורים שונים בפנים בכדי שמראה העור יהיה מתוח וצעיר. כחלק מהניתוח הייחודי למתיחה של הפנים, מסירים עודפי עור לא חיוניים על מנת שהתוצאה תיהיה מושלמת עם מראה צעיר ורענן. 
 
ניתוח מתיחת פנים במרכז כולל הידוק הצוואר
 
אחד האיזורים שהכי מפריעים לנו, הנשים, הוא איזור הצוואר. כאשר העור רפוי בצוואר זה מקנה לנו מראה מבוגר יותר. ניתוח מתיחת פנים במרכז לניתוחים אסתטיים, יעניק לכן מראה צעיר, צוואר מתוח ועור נפלא. למעשה, ניתן לבצע את הטיפול למתיחת פנים ולהידוק הצוואר באותה מרפאה ולטפל בכל הבעיות האסתטיות של איזור הפנים. 
 
ניתוח מתיחת צוואר במרכז לרפואה אסתטית
 
אם החלטתן להגיע למרפאת מומחים לניתוח מתיחת צוואר במרכז, תוכלו לבצע טיפולי אסתטיקה נוספים כגון ניתוחי מתיחת עפעפיים, ניתוחים לעיצוב האף וניתוחי עיצוב של עצמות הלחיים.  אם אתם גרים באיזור העיר תל אביב, תוכלו להגיע לאחת המרפאות המוכרות ביותר באיזור המרכז עם ניסיון של מעל ל-15 שנים ברציפות בניתוחים אסתטיים מתקדמים לנשים ולגברים. 
 
כמה עולה ניתוח מתיחת צוואר בתל אביב והסביבה? 
 
הצעת מחיר לניתוח מתיחת צוואר בתל אביב, תוכלו לקבל דרך פורטל הפלסטיקה של ישראל. פורטל הפלסטיקה של ישראל הוקם על-ידי ד"ר ערן חדד מומחה לכירורגיה פלסטית והצוות  המקצועי של המרפאה. פורטל הפלסטיקה של ישראל מאפשר לכם נגישות למידע חשוב בכל הנוגע לניתוחים למתיחת עור ונגישות לקביעת ניתוחים עם פנייה ישירה למרפאה דרך האתר. 
 
ניתוח מתיחת פנים בתל אביב דרך פורטל הפלסטיקה של ישראל
 
מעוניינות לקבל מידע נוסף על ניתוח מתיחת פנים בתל אביב? רוצות לקבל הצעת מחיר משתלמת לניתוחים אסתטיים? התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר פורטל הפלסטיקה של ישראל, או לחילופין השאירו את הפרטים האישיים שלכן בטופס הרישום באתר ונציג המרפאה יחזור אליכם בהקדם!

ברגע שבחרתן בפורטל הפלסטיקה של ישראל, בניהולו של ד"ר ערן חדד, תדעו שאתן בידיים טובות ומקצועיות לכל הניתוחים האסתטיים לאיזור הצוואר ולאיזור הפנים. 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח מתיחת פנים בתל אביב

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582