072-33-80-582

ניתוח פלסטי אוזניים הפך בשנים האחרונות לניתוח נפוץ בקרב נשים, גברים וילדים כאחד. ניתוח פלסטי אוזניים נועד לטפל בתופעה של אוזניים בולטות בעקבות עודף סחוס באזור לצד זווית לא נכונה בין הקרקפת לאוזן. ניתוח פלסטי אוזניים הינו ניתוח פשוט יחסית, אשר תפקידו הוא עיצוב מחדש של האוזן. אחד מן היתרונות של ניתוח פלסטי אוזניים הוא החזרה המהירה לשגרה, ולכן הינו נפוץ גם בקרב גילאים צעירים. כמו כן, תופעה של אוזניים בולטות עלולה לגרום לפגיעה בדימוי העצמי וחוסר ביטחון בעיקר בקרב גילאים צעירים, לכן מומלץ לבצע ניתוח הצמדת אוזניים כבר בגיל צעיר. ד״ר ערן חדד בעל פורטל הפלסטיקה של ישראל הינו מנתח בכיר בעל ניסיון רב בתחום ניתוח אוזניים, הצמדת אוזניים וניתוחים אסתטיים נוספים רבים.

ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים נחשב לתהליך קוסמטי ללא סיכונים רבים אשר אורך שעה לכל היותר ומתאפיין בהחלמה מהירה במיוחד. כאשר מדובר על מטופל בוגר ניתן לבחור הרדמה מקומית או הרדמה כללית, אך כאשר מדובר על מטופל צעיר, רצוי לבחור באפשרות של הרדמה כללית. תקופת ההחלמה הינה בערך כשבוע ימים, ובדרך כלל אין צורך בחבישה מיוחדת, וניתן להתקלח כרגיל כבר יום לאחר הניתוח. לניתוח זה יש תופעות לוואי מעטות במיוחד והן  כאבים קלים, מעט נפיחות ולעיתים גם שטפי דם. 

ניתוח אוזניים

ניתוח אוזניים נועד להעניק פתרון לאוזניים בולטות אשר פעמים רבות יכולות לגרום לחוסר ביטחון, מושא ללגע, ופגיעה בדימוי העצמי. מדובר על תופעה אשר יכולה לפגוע בעיקר בילדים קטנים, ולכן מומלץ לטפל בה כבר בגיל צעיר. פורטל הפלסטיקה של ישראל הינה מרפאה מקצועית במרכז הארץ אשר מנוהלת על ידי ד״ר ערן חדד, חבר באיגוד הישראלי, מנתח בכיר, ויושב ראש הוועדה העליונה לכירורגיה פלסטית, אשר מציע לקהל המטופלים מגוון ניתוחים אסתטיים ברמה המקצועית והטובה ביותר באמצעות המכשור הרפואי המתקדם ביותר. 

הצמדת אוזניים

תהליך של הצמדת אוזניים מתבצע באמצעות תהליך כירורגי פשוט יחסית, אותו ניתן לבצע גם בגילאים מוקדמים במיוחד והוא מתאפיין במינימום סיכונים והחלמה מהירה במיוחד. כמו כן, מומלץ לא לדחות את הטיפול באוזניים בולטות, זאת על מנת למנוע כבר בגיל צעיר פגיעה בביטחון העצמי, ולהימנע מדימוי עצמי נמוך. 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח פלסטי אוזניים

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582