072-33-80-582

שינוי ההרגשה והדימוי העצמי
ניתוח פנים במרכז הוא השם הכללי למספר גדול של ניתוחים פלסטיים בחלקי הפנים השונים, במטרה לשנות את המראה הכללי, או העיצוב של חלק מהפנים. כך למשל, ניתוח אף בתל אביב עשוי להיות חלק מניתוח פנים, בנוסף לפרוצדורות אחרות כגון ניתוח עפעפיים, הרמת גבות או הצמדת אוזניים. מה בין ניתוחי פנים לניתוחים פלסטיים אחרים? אילו ניתוחים פלסטיים נחשבים בכל זאת לניתוחים שנובעים מהכרח ולא מבחירה? כיצד ניתן לבחור את המומחה הטוב ביותר לביצוע הניתוח שלך?
 
ניתוח פנים במרכז, ניתוחים פלסטיים בחזה ומה שביניהם
ההבדל העיקרי בין ניתוח פנים במרכז לבין כל סוג אחר של ניתוח, טמון בנראות הגבוהה של הפנים ביחס לכל חלק גוף אחר. אפילו ניתוח באף, שהוא במידה רבה ניתוח מינורי למדיי, עשוי להיות מורגש והנראות שלו גבוהה הרבה יותר מאשר ניתוח בחזה, או ניתוח בירכיים. לפיכך, אם להמשיך את קו המחשבה הזה, ניתוחי פנים בתל אביב חייבים להתבצע בצורה מקצועית ומדויקת יותר מאשר כל ניתוח פלסטי אחר. הדבר איננו מוריד, כמובן, מהחשיבות של ניתוחים אחרים, אבל העובדות מדברות בעד עצמן -  הנראות של ניתוחי פנים גבוהה יותר.  

ניתוח אף בתל אביב, הקטנת חזה והכרח רפואי
אף שמרבית הניתוחים הפלסטיים נעשים ביזמת המנותח, יש מקרים שבהם ניתוח פנים במרכז עשוי להניב גם תועלת רפואית. ניתוח הקטנת חזה ותיקון מחיצות באף, הן דוגמאות מצוינות לכך. ניתוח הקטנת חזה אצל נשים, בעיקר נשים בעלות חזה גדול במיוחד, מקטין למעשה את העומס על עמוד השדרה ומסייע להן לשפר את היציבה ולהימנע מבעיות גב בעתיד. ניתוח אף, בעיקר תיקון המחיצות, נועד גם הוא להשיג יעד רפואי – שיפור והקלת הנשימה.  

אם יש לך כוונה לעבור ניתוח פנים במרכז, או ניתוח באף שעשוי להקל מאד על החיים, ולשפר אותם, זה המקום עבורך. המקצוענים של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, אמונים על ביצוע ניתוחי פנים בתל אביב והם יסייעו לך לבחור את הטיפול המתאים והטוב ביותר עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון לשיפור המראה וההרגשה הכללית שלך. 
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח פנים במרכז

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582