072-33-80-582

ניתוח פנים מחיר זה לא השיקול היחיד


בעת האחרונה במנוע החיפוש של גוגל ישנה עלייה בחיפוש של המונח, ניתוח פנים מחיר. הסיבה לכך שנשים רבות מתעניינות במונח קשור לשינויים שהן חוות במראה הפנים שלהן עם ההתבגרות וצניחת שומן הפנים ומעוניינות בהצערת מראה הפנים. ניתוח פנים מתאים בעיקר למטופלים בני חמישים ומעלה.

מה משפיע על עור הפנים


מראה הפנים מזדקן באופן טבעי עם העלייה בגיל. ההזדקנות נוצרת משילוב של גורמים סביבתיים וגנטיים. כאשר אורח חיים לא בריא משפיע במידה ניכרת על קצב הזדקנות העור. ניתוח פנים מלא נועד כאשר עור הפנים רפוי מאוד ומתיחת הפנים מאפשרת להשיב את המראה הרענן של עור מתוח לפניו של המטופלת.

שתי וערב


כשמדובר על ניתוח פנים מחיר משתלם לרוב מתכוונים על ניתוח פנים עם חוטים. בדומה לתחום הטקסטיל משתמשים במעין שתי וערב של סיבים וקולגן לתפירת מבנה הרקמות של הפנים. החשש שמתיחת הפנים תיראה לא טבעית פחות קיים כאשר עושים ניתוח פנים מקיף. בהליך זה העור מקבל אספקת דם והזנה לאורך הניתוח. הכאב בניתוח ולאחריו נמוך בשל הזמן הקצר שהמנתח פועל בעומק הבשר וברקמות השריר.

התאמת הטיפול הנכון


מנתח צריך להתאים את המתיחה למצבו הרפואי של המנותח, גילו ולמצבו של העור. זמן ההחלמה ניתוח פנים מחיר קטן גם באספקט זה. זמן ההחלמה הינו מהיר וכבר לאחר יומיים ניתן לחזור לשגרה ובתוך מספר שבועות החלמה מלאה. יש להתאים את גיל המנותח ומצב הפנים שלו עם סוג הניתוח הנכון ביותר עבורו. לכן יש חשיבות גדולה לשלב הייעוץ המקדמי עם המנתח הפלסטי. עליכם לפרט מה בדיוק מפריע לכם, מה מטרת הניתוח ומה הציפיות שלכם מהתוצאה הסופית.

מהלך הניתוח


ניתוח פנים מלא נעשה תחת בדרך כלל תוך הרדמה כללית מלאה או בשילוב של הרדמה מקומית וטשטוש עמוק. לרוב הניתוח אורך כשלוש שעות. בסיום ההליך המנתח חובש את הפנים וביום למחרת הוא מסיר את הנקזים.


ניתוח פנים מחיר מיוחד עם ד"ר רון עזריה


אם את חשה צורך להתייעץ על ניתוח פנים מחיר או רוצה מידע נוסף על ניתוח פנים עם חוטים כדאי לך ליצור קשר עם המרפאה של ד"ר רון עזריה. הוא נחשב לרופא מנוסה ומנתח מוביל בתחומו. ד"ר רון עזריה, חבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית, כפי שיכולים להעיד אלפי לקוחות מרוצים.
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

ניתוח פנים מחיר

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582