072-33-80-582

הטיפול הראוי
הצטברות עודפי עור לאחר דיאטה, היא תופעה מוכרת ומהווה נושא ללא מעט חששות בקרב נשים וגברים, בעיקר כאלה שהשילו עודפי משקל גדולים. עודפי העור שנותרים מהווים בעיה חמורה, המחמירה עוד יותר עם הגיל. מהן הבעיות הנובעות בעקבות עודפי העור כאמור, כמו גם עודפי עור לאחר הריון בקרב נשים? מהן הדרכים לטפל בתופעה? היכן ניתן לטפל בעניין, וכן לבצע ניתוח אף במרכז או אפילו ניתוחים פלסטיים לגברים? בשורות הבאות נשיב לשאלות הללו ונבהיר מעט את חשיבות הנושא.

עודפי עור לאחר הריון או דיאטה והבעייתיות שלהם
מרבית האנשים הסובלים מעודף משקל ניכר, מנסים לטפל בו באמצעות דיאטה זאת, בין אם דיאטה טבעית ובין אם באמצעות אמצעי עזר כגון קיצור קיבה, תכשירים שונים שהם למעשה מדכאי תיאבון ועוד. ואולם משהושגה התוצאה, הבעיה הקשה הבאה שיש לטפל בה הינה עודפי עור לאחר דיאטה. מדובר בסוגיה בעייתית, שכן עודפי העור האלה לא הולכים לשום מקום, ועם הזמן הם עלולים להפוך לבעיה של ממש.

מעבר לבעיה האסתטית 8ולצורך המתמיד להסתיר את קפלי העור שנוצרים, קיימת הבעיה של היווצרות שפשפת ופצעים בין הקמטים כאמור. זאת, כיון שמדובר ברקמה חיה, המגיבה לשינויי טמפרטורה ולחיכוך. להבדיל אלפי הבדלות, גם נשים לאחר לידה שנותרו להן עודפי עור, עלולות לסבול מבעיות דומות.

דרכים לטיפול בעודפי עור
למעשה, הדרך הכמעט יחידה לטיפול בעודפי עור, הינה הסרת העור באמצעות ניתוח, ולאחר מכן תפירת החתך שנוצר. ואולם הסרת עודפי עור לאחר דיאטה צריכה להתבצע אך ורק אם שום דרך אחרת לא השיגה תוצאות. חשוב לדעת שככל שהגיל של המטופל עולה, כך קשה יותר להיפטר מעודפי העור באופן טבעי. 

אנשי המקצוע המיומנים של המרכז לעיצוב הגוף, בניהולו של ד"ר ערן חדד, מתמחים במגוון תחומים, החל בטיפול והסרה של עודפי עור לאחר דיאטה, וכלה בביצוע ניתוח אף במרכז. זאת, בנוסף לטיפולים אחרים ופחות מוכרים, כגון ניתוחים פלסטיים לגברים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע שלנו ישמחו לייעץ ולתאים עבורך את הטיפול הנכון והמתאים ביותר.
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

עודפי עור לאחר דיאטה

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582