072-33-80-582

תפקיד הרפואה האסתטית עבור עיצוב וחיטוב הגוף לנשים


עיצוב וחיטוב הגוף לנשים נמצא במוקד העשייה של הרפואה האסתטית. אחת הפרקטיות הנפוצות ביותר ברפואה האסתטית עבור עיצוב וחיטוב הגוף לנשים הוא ניתוח שאיבת שומן. שאיבת שומן הוא מניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם המערבי כולל בישראל. 

שאיבת שומן בירכיים


ניתוחי שאיבת שומן בירכיים פופולריים בעיקר בקרב נשים לשם עיצוב וחיטוב הגוף. הירכיים הם אחד מהחלקים בגוף שרגיש במיוחד להצטברות של הרקמות השומניות. מלבד התזונה והפעילות הגופנית, הגנטיקה משפיעה אף היא על ההצטברות של שומן בירכיים של נשים, בעיקר לאחר לידה והשינויים ההורמונליים המלווים להריון וללידה. ניתוח לעיצוב וחיטוב הגוף בירכיים נעשים בהרדמה חלקית או מלאה בהתאם לכמות השומן ששואבים בניתוח.

הליך השאיבה


ניתוחים של שאיבת שומן אינם הליך פשוט ויש לפנות אליהם בכובד ראש ולאחר ייעוץ רפואי יסודי. לרוב, שאיבת שומן בפנים או בירכיים מיועדת לאנשים שניסו להוריד את השומן העודף דרך דיאטות ופעילות גופנית ולא הצליחו בכך. שאיבת שומן מהידיים נועדה לשפר את מראה הזרועות. ניתוח לעיצוב וחיטוב הגוף של שאיבת שומן בידיים המנתח מבצע חיתוכים קטנים בעור ומחדיר צינורית לתוך הרקמה השומנית על מנת לשאוב את השומנים העודפים החוצה. לאחר מכן לשם עיצוב וחיטוב הגוף הרופא מסיר את העור העודף, מותח ומעצב אותו. לאחר מכן המנתח יתפור את חתכי הכניסה וחובש את האזור כולו.

הבדלים בין דיאטה ושאיבה


במהלך דיאטה ופעילות גופנית אינטנסיבית הגוף נפטר מעודפי השומן מכל מיני אזורים בגוף. עיצוב וחיטוב הגוף לנשים באמצעות דיאטה אין יכולת לאשה לשלוט באזורים מהם השומן העודף יעלם. היתרון בשאיבת שומן הוא בסלקטיביות של ההליך וניתן לבחור דווקא שאיבת שומן בירכיים במידה ושם מתרכז השומן הבעייתי. כאשר יש עודף משקל כללי בכל הגוף, צריך קודם להוריד שומן באמצעות דיאטות ופעילות ורק לאחר מכן לבצע שאיבת שומן בפנים ובמיקומים בעייתיים אחרים.

עיצוב וחיטוב הגוף לנשים עם ד"ר רון עזריה


לאחר ניתוח שאיבת שומן לשם עיצוב וחיטוב הגוף תל אביב, חייבים לשמור על דיאטה בריאה ומאוזנת על מנת שהשומנים לא יחזרו במהרה. אם את חשה צורך להתייעץ על עיצוב וחיטוב הגוף תל אביב או מתעניינת בניתוח שאיבת שומן בירכיים כדאי לך ליצור קשר עם המרפאה של ד"ר רון עזריה. הוא בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית, כפי שיכולים להעיד אלפי לקוחות מרוצים.
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

עיצוב וחיטוב הגוף לנשים

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582