072-33-80-582

כל מה שרצית לדעת על שאיבת שומן בירכיים ולא העזת לשאול


שאיבת שומן בירכיים הוא מניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם המערבי כולל בישראל. ניתוחי שאיבת שומן בירכיים פופולריות בעיקר בקרב נשים. הירכיים הם אחד מהחלקים בגוף שרגיש במיוחד להצטברות של הרקמות השומניות. מלבד התזונה והפעילות הגופנית, הגנטיקה משפיעה אף היא על ההצטברות של שומן בירכיים של נשים, בעיקר לאחר לידה והשינויים ההורמונליים המלווים להריון וללידה. ניתוחי שאיבת שומן בירכיים נעשים בהרדמה חלקית או מלאה בהתאם לכמות השומן ששואבים בניתוח.

הליך השאיבה


ניתוחים של שאיבת שומן אינם הליך פשוט ויש לפנות אליהם בכובד ראש ולאחר ייעוץ רפואי יסודי. לרוב, שאיבת שומן בפנים או בירכיים מיועדת לאנשים שניסו להוריד את השומן העודף דרך דיאטות ופעילות גופנית ולא הצליחו בכך. שאיבת שומן מהידיים נועדה לשפר את מראה הזרועות. בניתוח שאיבת שומן בידיים המנתח מבצע חיתוכים קטנים בעור ומחדיר צינורית לתוך הרקמה השומנית על מנת לשאוב את השומנים העודפים החוצה. לאחר מכן הרופא מסיר את העור העודף, מותח ומעצב אותו. לאחר מכן המנתח יתפור את חתכי הכניסה וחובש את האזור כולו.

כמה שואבים


כמות השומן שניתן להוציא במהלך שאיבת שומן ברגליים היא עד שלושה קילוגרמים. שאיבת כמות גדולה יותר נחשבת למסוכנת כיוון שמעלה את הסיכוי לסיבוכים רפואיים כתוצאה מהניתוח. משך הזמן שאורך ניתוח שאיבת שומן ברגליים תלוי בכמות השומן שהמנתח צריך לשאוב, בדרך כלל עד שעתיים לערך.

הבדלים בין דיאטה ושאיבה


במהלך דיאטה ופעילות גופנית אינטנסיבית הגוף נפטר מעודפי השומן מכל מיני אזורים בגוף. אין יכולת לאדם לשלוט באזורים מהם השומן העודף יעלם. היתרון בשאיבת שומן הוא בסלקטיביות של ההליך וניתן לבחור דווקא שאיבת שומן בירכיים במידה ושם מתרכז השומן הבעייתי. כאשר יש עודף משקל כללי בכל הגוף, צריך קודם להוריד שומן באמצעות דיאטות ופעילות ורק לאחר מכן לבצע שאיבת שומן בפנים ובמיקומים בעייתיים אחרים.

שאיבת שומן בירכיים עם ד"ר רון עזריה


לאחר ניתוח שאיבת שומן חייבים לשמור על דיאטה בריאה ומאוזנת על מנת שהשומנים לא יחזרו במהרה. אם את חשה צורך להתייעץ על שאיבת שומן בידיים או מתעניינת בניתוח שאיבת שומן בירכיים כדאי לך ליצור קשר עם המרפאה של ד"ר רון עזריה. הוא בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית, כפי שיכולים להעיד אלפי לקוחות מרוצים.
 
 
 

יצירת קשר

קבלו ייעוץ מקצועי בנושאים:
הרמת חזה, הגדלה או הקטנה

שאיבת שומן בירכיים

 


המרכז לעיצוב הגוף - 

ייעוץ מקצועי ומידע עדכני

חייגו 072-33-80-582